LKS Piotrowice i Zgoda podzieliły się punktami

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   6 maja 2021 09:10

LKS  Piotrowice zremisował na swoim obiekcie z Zgodą Malec 1:1. Gole zdobyli Piotr Frączek i Łukasik.

W 29. minucie rzut wolny z 20 metrów na wprost bramki wykonywał Piotr Frączek. Piłka po jego uderzeniu przeleciała nad murem i wpadła do siatki. Wyrównać mógł  Łukasik. Przy jego rzucie karnym skutecznie interweniował Figura. W 65. minucie Łukasik w środkowej strefie miał sytuację jeden na jeden z bramkarzem już od 20  metra. Zakończył ją strzeleniem gola.

,,W pierwszej połowie mecz był wyrównany. W drugiej się wycofaliśmy, ale też mieliśmy swoje okazje bramkowe. W jednej z nich w pojedynku z bramkarzem jeden z naszych zawodników trafił w słupek. Myślę, że remis nikogo nie krzywdzi” – powiedział Piotr Frączek, grający członek zarządu LKS Piotrowice.

,,Mieliśmy sporo sytuacji, w których mogliśmy zdobyć gole.  Mowa o rzucie karnym, ale też  na przykład poprzeczce Żmudy. Myślę jednak, że był to słaby mecz w naszym wykonaniu” – powiedział Andrzej Tomala, trener Zgody Malec.

Poniedziałek 3 maja LKS Piotrowice – Zgoda Malec 1:1 (1:0)
Bramki: 1:0 Piotr Frączek (27.), 1:1 Łukasik (65). Przy stanie 1:0 Łukasik (Zgoda) nie wykorzystał rzutu karnego.

LKS Piotrowice: Figura, Włoch, Marsowicz, M. Rogalski, Walkiewicz, Piotr Frączek (90. Miętka), Paweł Frączek, Maciej Frączek, S. Rogalski Hałatek (70. M. Włoch), Kocoń. Trener: Jarosław Chowaniec.

Zgoda Malec: Gibas, Wróblewski, Lekki, Sokół, Tomala, Kowalski, Chwierut, K. Drebszok (65. R. Drebszok), Żmuda, Banasiak (70. Kwaśniak), Łukasik. Trener: Andrzej Tomala.