Bilety na VI Haberfeld Jazz Festiwal – znamy wyniki zabawy

Materiał partnerski  |   Konkursy  |   8 lipca 2024 00:01
Udostępnij

Nie przegapcie szansy na udział w VI Festiwalu Jazz na dachu i cieszcie się niezapomnianymi chwilami w rytmach jazzu oraz wyśmienitych kulinarnych doznań.

Patronowany przez Fakty Oświęcim VI Festiwal Jazz na dachu powraca, oferując uczestnikom niezapomniane wrażenia muzyczne, kulinarne i historyczne. Wydarzenie, które odbędzie się od 23 do 25 sierpnia 2024 roku, przyciągnie miłośników jazzu do przestronnych salonów Garden Space w Oświęcimiu. Trzy dni pełne koncertów, wyśmienitych kolacji food paringowych oraz unikatowego klimatu to coś, czego nie można przegapić.

Bilety można nabyć na stronie jazznadachu.pl

Każdy dzień festiwalu to wieczór pełen emocji – koncerty dwóch zespołów w asyście wybornych kolacji, podczas których uczestnicy będą mogli podziwiać muzyków grających różne style muzyki improwizowanej: tradycyjny jazz, jazz folk, soul, gospel, fado oraz gypsy jazz. Współorganizatorzy zadbali o najwyższą jakość każdego elementu festiwalu.

Portal FaktyOswiecim.pl zaprasza swoich czytelników do udziału w zabawie, w której można wygrać podwójne zaproszenie na pierwszy dzień festiwalu. Aby wziąć udział w konkursie, należy przesłać wiadomość na adres konkurs@faktyoswiecim.pl zawierającą:

– imię i nazwisko oraz numer telefonu uczestnika zabawy,
– jesteśmy w trakcie przebudowy strony, możesz być częścią nowych FO. Zaproponuj nowe kategorie z informacjami portalu Fakty Oświęcim, które mogłyby zagościć w serwisie (maksymalnie 6)
– sformułowanie w temacie wiadomości Haberfeld Jazz Festiwal na dachu
– oświadczenie o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych przesłanych w zgłoszeniu konkursowym i podaniu do publicznej wiadomości mojego imienia i nazwiska w przypadku zwycięstwa w zabawie – w serwisie Fakty Oświęcim (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.). Zgadzam się, by Administratorem moich danych osobowych zawartych w serwisie była Agencja Medialna Fakty Jolanta Wodniak  z siedzibą w Oświęcimiu (32-600), ul. Obrońców Westerplatte 2/2 NIP 5491930081″.

Prosimy o zapoznanie się z Regulaminem konkursów. Na zgłoszenia czekamy do końca czerwca 2024 roku. Jury (ekipa redakcyjna Faktów Oświęcim) subiektywnie oceni zgłoszenia i wyłoni zwycięzcę. Wyróżnione kategorie pojawią się też w nowej odsłonie portalu. Przypominamy, że nagrodzonych nie powiadamiamy o zwycięstwie zachęcając do zaglądania konkursowej zakładki:

#KonkursyFO

 

Zobacz również:

VI Festiwal Jazz na dachu: Trzy dni muzyki, kulinarnych doznań i historycznego klimatu

 

Zwyciężczynią została Agnieszka Ryszka. Gratulujemy i prosimy o kontakt na adres reklama@faktyoswiecim.pl, umówimy się na przekazanie nagrody.