Kontakt

Wydawca
Agencja Medialna Fakty Jolanta Wodniak
ul. Obrońców Westerplatte 2/2
32- 600 Oświęcim
NIP: 5491930081
Tel. 609 106 703
E-mail: redakcja@faktyoswiecim.pl

Ważne – redakcja serwisu nie reaguje na anonimowe wiadomości

Administratorem danych osobowych zawartych w serwisie jest Agencja Medialna Fakty Jolanta Wodniak  z siedzibą w Oświęcimiu (32-600), ul. Obrońców Westerplatte 2/2 NIP 5491930081.

Redakcja

Paweł Wodniak – redaktor naczelny
Tel. 603 113 314
E-mail: p.wodniak@faktyoswiecim.pl

W przypadku zainteresowania publikacją zapowiedzi, relacji, informacji lub innego materiału prosimy zapoznać się z zasadami serwisu

Paweł Obstarczyk
E-mail: p.obstarczyk@faktyoswiecim.pl

Marcin Cichowski
E-mail: m.cichowski@faktyoswiecim.pl

Maciej Jan Tatich
E-mail: m.tetich@faktyoswiecim.pl

Fotoreporterzy
Aleksandra Hołowiejczuk
Małgorzata Musielak
Jacek Balon
Mateusz Stopa
Jacek Krawczyk

Współpraca
Oswiecim112.pl

Malopolskaonline.pl

Mirosław Dziubek
E-mail: m.dziubek@faktyoswiecim.pl

Jakub Konior
Tel. 784 844 199
E-mail: j.konior@faktyoswiecim.pl

Oswiecim112
Kontakt24
Agencja TVN
Marek Noworyta
PinUpMary
GAP TV
X-NEWS

Reklama

Fakty Jolanta Wodniak
Tel. 609 106 703
E-mail: reklama@faktyoswiecim.pl

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości