Voucher o wartości 280 zł na zajęcia strzeleckie ma już zwycięzcę

Materiał partnerski  |   Konkursy  |   7 lipca 2024 00:01
Udostępnij

Serwis Fakty Oświęcim przechodzi przebudowę, a Ty możesz mieć w tym swój udział. Zapraszamy do wzięcia udziału w naszym konkursie i podzielenia się swoimi pomysłami na nowe kategorie, które mogłyby wzbogacić nasz serwis.

Zadanie Konkursowe

Przeanalizuj portal Fakty Oświęcim i zaproponuj maksymalnie sześć nowych kategorii z informacjami, które mogłyby zagościć w serwisie. Twoje propozycje mogą dotyczyć zarówno treści informacyjnych, jak i rozrywkowych, edukacyjnych czy społecznych.

Jak wziąć udział?

1. Przeanalizuj obecny portal Fakty Oświęcim.
2. Zaproponuj maksymalnie sześć nowych kategorii z informacjami, które chciałbyś/chciałabyś zobaczyć na stronie.
3. Prześlij swoje propozycje na adres: konkurs@faktyoswiecim.pl

Wymogi zgłoszenia

– imię i nazwisko oraz numer telefonu uczestnika konkursu
– zaproponowane kategorie (maksymalnie 6).
– temat wiadomości: „Zawody strzeleckie”
– oświadczenie o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych przesłanych w zgłoszeniu konkursowym i podaniu do publicznej wiadomości mojego imienia i nazwiska w przypadku zwycięstwa w zabawie – w serwisie Fakty Oświęcim (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.). Zgadzam się, by Administratorem moich danych osobowych zawartych w serwisie była Agencja Medialna Fakty Jolanta Wodniak  z siedzibą w Oświęcimiu (32-600), ul. Obrońców Westerplatte 2/2 NIP 5491930081″.

Prosimy o zapoznanie się z Regulaminem konkursów. Na zgłoszenia czekamy do końca czerwca 2024 roku. Jury (ekipa redakcyjna Faktów Oświęcim) subiektywnie oceni zgłoszenia i wyłoni zwycięzcę. Wyróżnione kategorie pojawią się też w nowej odsłonie portalu. Przypominamy, że nagrodzonych nie powiadamiamy o zwycięstwie zachęcając do zaglądania konkursowej zakładki:

#KonkursyFO

Nagrody

Najlepsze propozycje uwzględnimy przy przebudowie strony, a ich autor otrzyma atrakcyjną nagrodę – voucher na 1. zajęcia strzeleckie w Oświęcimiu o wartości 280 złotych.

Dołącz do nas i pomóż kształtować przyszłość portalu Fakty Oświęcim. Twoje pomysły mogą przyczynić się do stworzenia jeszcze lepszego serwisu informacyjnego dla naszej społeczności.

Czekamy na Wasze kreatywne i inspirujące propozycje.

 

Zobacz również:

1. zajęcia strzeleckie w Oświęcimiu. Ruszyły zapisy

 

Zwyciężczynią została Agnieszka Wołas. Gratulujemy i prosimy o kontakt na adres reklama@faktyoswiecim.pl, umówimy się na przekazanie nagrody.