Reklama

Dlaczego warto z nami współpracowac?
Dlatego:

Zapytania prosimy kierować na adres reklama@faktyoswiecim.pl

FaktyOswiecim.pl są wiodącym portalem informacyjnym w powiecie oświęcimskim. Jego popularność i profesjonalizm doceniają także Czytelnicy z okolicznych powiatów Małopolski i Śląska oraz instytucje, starające się o patronat medialny dla licznych imprez. Szczycimy się tym, że codziennie dodajemy nowe wiadomości, przez co banery reklamowe naszych klientów są codziennie oglądane przez potencjalnych klientów naszych reklamodawców.

_____________________________________________________

Jesteśmy jedynym portalem informacyjnym w powiecie oświęcimskim, który od początku swojej misji tworzy własne materiały dziennikarskie. Nie publikujemy tzw. gotowców, przesyłanych przez instytucje za pośrednictwem służb prasowych. Dzięki temu nasze newsy nie zawierają urzędniczego slangu, a problemy nie są przedstawiane jednostronnie.

_____________________________________________________

Powierzchnię reklamową dostosowaliśmy w ten sposób, żeby Reklamodawcy mogli trafniej wybierać miejsca reklamowe. Najbardziej popularna jest Strona Główna, następnie zakładki Fakty, Sport, czy dział Dzieje się. Bardzo dużą popularnością cieszy się dział Noworodki ze zdjęciami dzieci urodzonych w oświęcimskim szpitalu.

_____________________________________________________

Promocja instytucji edukacyjnych lub kulturalnych

Serwis Fakty Oświęcim promuje kulturę, sztukę i edukację w powiecie oświęcimskim, dlatego cennik materiałów Agencja Medialna Fakty Jolanta Wodniak obniża dla szkół, przedszkoli i innych instytucji o 50 procent z  oferty serwisu.

Proponujemy również atrakcyjne pakiety miesięczne, dzięki którym instytucja będzie stale promowana w portalu. Szczegóły dostępne są pod adresem e-mailowym reklama@faktyoswiecim.pl. Wysyłając wiadomość informujemy, że Administratorem danych osobowych zawartych w serwisie jest Agencja Medialna Fakty Jolanta Wodniak  z siedzibą w Oświęcimiu (32-600), ul. Obrońców Westerplatte 2/2 NIP 5491930081.

_____________________________________________________

Promocja na Facebook’u
Możemy wypromować Państwa firmę na najpopularniejszym portalu społecznościowym. Fanpage na Facebook’u ma ponad 19 tysięcy Fanów. Koszt jednego posta wynosi 50 złotych netto.

_____________________________________________________

Oferta serwisu Fakty Oświęcim – aby w pełni skorzystać z funkcji oferty prosimy o jej pobranie

Zapytaj o wycenę swojej kampanii, a także o atrakcyjne Pakiety Roczne na reklama@faktyoswiecim.pl

Zdjęcia noworodków urodzonych w Szpitalu Powiatowym w Oświęcimiu – zamów odbitki