LKS Piotrowice i Zgoda podzieliły się punktami

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   6 maja 2021 09:10

LKS  Piotrowice zremisował na swoim obiekcie z Zgodą Malec 1:1. Gole zdobyli Piotr Frączek i Łukasik.

W 29. minucie rzut wolny z 20 metrów na wprost bramki wykonywał Piotr Frączek. Piłka po jego uderzeniu przeleciała nad murem i wpadła do siatki. Wyrównać mógł  Łukasik. Przy jego rzucie karnym skutecznie interweniował Figura. W 65. minucie Łukasik w środkowej strefie miał sytuację jeden na jeden z bramkarzem już od 20  metra. Zakończył ją strzeleniem gola.

,,W pierwszej połowie mecz był wyrównany. W drugiej się wycofaliśmy, ale też mieliśmy swoje okazje bramkowe. W jednej z nich w pojedynku z bramkarzem jeden z naszych zawodników trafił w słupek. Myślę, że remis nikogo nie krzywdzi” – powiedział Piotr Frączek, grający członek zarządu LKS Piotrowice.

,,Mieliśmy sporo sytuacji, w których mogliśmy zdobyć gole.  Mowa o rzucie karnym, ale też  na przykład poprzeczce Żmudy. Myślę jednak, że był to słaby mecz w naszym wykonaniu” – powiedział Andrzej Tomala, trener Zgody Malec.

Poniedziałek 3 maja LKS Piotrowice – Zgoda Malec 1:1 (1:0)
Bramki: 1:0 Piotr Frączek (27.), 1:1 Łukasik (65). Przy stanie 1:0 Łukasik (Zgoda) nie wykorzystał rzutu karnego.

Składy:
LKS Piotrowice: Figura, Włoch, Marsowicz, M. Rogalski, Walkiewicz, Piotr Frączek (90. Miętka), Paweł Frączek, Maciej Frączek, S. Rogalski Hałatek (70. M. Włoch), Kocoń. Trener: Jarosław Chowaniec.

Zgoda Malec: Gibas, Wróblewski, Lekki, Sokół, Tomala, Kowalski, Chwierut, K. Drebszok (65. R. Drebszok), Żmuda, Banasiak (70. Kwaśniak), Łukasik. Trener: Andrzej Tomala.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzisz "Andrzejki"?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .