LKS Bobrek wygrał z Sygnałem

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   5 maja 2021 21:34

LKS Bobrek wygrał na swoim obiekcie Sygnałem. Klub z Włosienicy nadal zajmuje ostatnie miejsce w tabeli, ale nie składa broni.

W 23. minucie Winiarski zagrał do Hejnowskiego. Zawodnik LKS Bobrek w sytuacji sam na sam z bramkarzem przelobował go.

W 35. minucie po rzucie rożnym Gaudyna jeden z piłkarz Sygnału tak niefortunnie interweniował, że skierował piłkę do własnej bramki. W 65. minucie po kolejnym rzucie rożnym Gaudyna skutecznie główkował Hejnowski. Futbolówka uderzona przez niego odbiła się od słupka po czym znalazła się w siatce.

W końcówce przyjezdni strzelili gola kontaktowego. Do wycofanej n a 16 metr piłki doszedł Oczkowski i zdobył bramkę.

,,Do około 20 minuty rywal był lepszy. Po golu się cofnęli. Cieszą nas trzy punkty. Oby wiodło nam się tak dalej. Teraz czekamy na lidera” – powiedział Robert Saternus, grający trener LKS Bobrek.

,,Do 18. minuty powinniśmy wygrywać 3:0. Graliśmy naprawdę dobrze. W pierwszej połowie my kreowaliśmy grę, ale ich bramkarz dobrze się spisywał. Ich golkiper wyczyniał po prostu cuda. Po błędach straciliśmy jednak gole. W drugiej przeciwnik był dobrze zorganizowany. Boli ten mecz i ta przegrana” – powiedział Daniel Zaborowski, trener Sygnału Włosienica.

Poniedziałek 3 maja LKS Bobrek – Sygnał Włosienica 3:1 (2:0)
Bramki: 1:0 Hejnowski (23.), 2:0 gol samobójczy (35.), 3:0 Hejnowski (65.), 3:1 Oczkowski (87.)

LKS Bobrek: Tworuszka, Glistak, Saternus (80. Podrożny), Jamróz, Rundzia, Winiarski, Gaudyn, Hendzlik, Nowotarski (55. Łukaszka), Krawczyk, Hejnowski. Trener: Maciej Kania.

Sygnał Włosienica: R. Jarosz, Oczkowski, Walczak, Ludwinek, Mondry (65. Augustyn), Sarna (50. Mędrysa), Pacyna, Korwin, Krzemień (80. Stachura), Sulkiewicz (88. Pokrzyk), Szpiegla (70. Szpiegla). Trener: Daniel Zaborowski.