LKS Bobrek mistrzem Magic Sport A Klasy

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   14 czerwca 2022 06:00

LKS Bobrek wygrał u siebie z Zgodą Malec 2:0 i zapewnił sobie mistrzostwo Magic Sport A Klasy i awans.

W 53. minucie gospodarze przeprowadzili akcję prawą stroną. Zejma odebrał piłkę i wycofał ją  z linii końcowej. Musiolik pokonał bramkarza strzałem z pierwszej piłki. W 58. minucie LKS Bobrek przeprowadził kontrę. Futbolówka przeszła przez środkową strefę. Musiolik podał do Krawczyka, który uderzył na bramkę. Piłka wpadła do siatki po palcach golkipera.

,,To był ciężki mecz. Rywal był dobrze zorganizowany i dobrze kontratakował. Przy wyniku 0:0 pomógł nam bramkarz. Bardzo pomogło nam zdobycie drugiego gola. Nie było łatwo. To było spotkanie walki” – powiedział Paweł Wierzbic, trener LKS Bobrek.

,,Spotkanie było wyrównane. Mieliśmy swoje okazje strzeleckie do zremisowania. Nie układało się nam” – powiedział Andrzej Tomala, trener Zgody Malec.

Sobota LKS Bobrek – Zgoda Malec 2:0 (0:0)
Bramki: 1:0 Musiolik (53.), 2:0 Krawczyk (58.)

LKS Bobrek: Tworuszka, Glistak, Rundzia, Byrski, Ryszka, Chylaszek (46. Musiolik), Winiarski (70. Nowotarski), Zejma, Handzlik, Krawczyk, (83. Podbrożny), Ząbek (77. Likus). Trener: Paweł Wierzbic.

Zgoda Malec: Gibas, Nowak, Flisek, S. Drebszok, Tomala, Kowalski, R. Drebszok, Oczkowski, K. Drebszok, Lekki (60. Sporysz), Jaromin. Trener: Andrzej Tomala.