Strumień wygrał, ale awansu się nie doczekał

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   14 czerwca 2022 16:05

Strumień Polanka Wielka wygrał u siebie z Pulsem Broszkowice 5:0. Mistrzem Magic Sport A Klasy jednak nie został.

W 10. minucie po rzucie rożnym gola zdobył Herma. W 35. minucie również po rzucie rożnym w zamieszaniu podbramkowym najlepiej zachował się Boba. Jeszcze w  pierwszej połowie rajd przeprowadził Antecki. Swoją akcję zakończył podaniem do Borowczyka, który pokonał bramkarza strzałem na dalszy róg. W 77. minucie było 4:0. piłkę w siatce umieścił Sulkiewicz. W 90. minucie wynik ustalił Borowczyk.

,,Mecz był toczony w piknikowym tempie. Nie było w nim emocji. Cieszą nas tylko trzy punkty” – powiedział Łukasz Samek, trener Strumienia Polanka Wielka.

,,Wynik nie do końca oddaje przebiegu gry. W meczu mieliśmy dużo swoich sytuacji. Najlepsze trzy miał Kumor a jedną Piwowarski. Przeciwnik był skuteczniejszy i wykorzystał swoje sytuacje” – powiedział Łukasz Kumor, grający działacz Pulsu Broszkowice.

Sobota 11 czerwca Strumień Polanka Wielka – Puls Broszkowice 5:0 (3:0)
Bramki: 1:0 Herma (10.),. 2:0 Boba (35.), 3:0 Borowczyk (42.), 4:0 Sulkiewicz (77.), 5:0 Borowczyk (90.)

Strumienia Polanka Wielka: Kobylański, Herma (70, Malik), Zimnal, Drabczyk, Bobla, Jaszczyk, Łukaszczyk, Brzeziński, Antecki (82. Gałgan), Boba (Sulkiewicz) Borowczyk. Trener: Łukasz Jasek.

Puls Broszkowice: Ryszka, Barciak Marcin, Michalec, Michał Barciak, Kowalski, Wykręt, Tobik, Ł. Kumor, Adamczyk, Bagaziński, Piwowarski. Trener: Grzegorz Kmiecik.