W LKS Jawiszowice niedosyt

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   14 września 2021 14:56

LKS Jawiszowice zremisował  na wyjeździe z Pcimianką Pcim 1:1. W ekipie przyjezdnej pozostał niedosyt.

W 80. minucie Senkowski otrzymał prostopadłe podanie od M. Płonki i wygrał rywalizację sam na sam z bramkarzem. W 85. minucie przy walce o piłkę  w polu karnym jeden z zawodników Pcimianki został pociągnięty za koszulkę. Jedenastkę na gola zamienił Sołtys.

„Mieliśmy więcej sytuacji bramkowych. Na przykład strzał Hałata został wybroniony, M. Płonka uderzył niecelnie ze skrzydła, a bramkarz wybronił w jednej akcji dobre uderzenia Senkowskiego i Korczyka. Myślę, że rywal nie oddał strzału na naszą bramkę. Czujemy niedosyt” – powiedział Jarosław Płonka, dyrektor sportowy LKS Jawiszowice.

Niedziela Pcimianka Pcim – LKS Jawiszowice 1:1 (0:0)
Bramki: 0:1 Senkowski (80.), 1:1 Sołtys rzut karny (85.)

Pcimianka Pcim: Jękot, Chlebda, Dziadkowiec (55. Kuczek), Chochliński, Friday, Kolbiarz, Kowalczyk,  Kłusek (87. Motłoch),  D. Pandyra (66. Mizera), Sołtys, K. Pandyra (82. Moniak).

LKS Jawiszowice: Smok, D. Płonka (46. M. Płonka), Herman, Kocemba,  Radomski, Hałat, Pitry, Korczyk, Frączek (66. Senkowski).  Pierlak, Sitko. Trener: Przemysław Pitry.