Przyjezdni wyrównali w samej końcówce

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   14 września 2021 14:55

Unia zremisowała w Węgrzcach z tamtejszym TS 2:2. Zespół z Oświęcimia wyrównał w samej końcówce.

W 62. minucie Pischhevskyi zdobył bramkę bezpośrednio z rzutu wolnego. Ten sam zawodnik skierował piłkę do siatki w 67. minucie, gdy jego drużyna przeprowadziła kontrę.

W 87. minucie Lichota dobrze zagrał spod końcowej linii wzdłuż bramki. Ryś zapisał się na listę strzelców. W doliczonym czasie gry po wrzutce Czapla piłkę w siatce umieścił Snadny.

„To był wyrównany mecz. Ten jeden punkt dużo nam dał, bo pokazaliśmy, że mamy charakter i że jesteśmy mocni” – powiedział Adrian Pietraszko, drugi trener Unii Oświęcim.

Sobota 11 września TS Węgrzce – Unia Oświęcim 2:2 (0:0)
Bramki: 1:0 Pishchevskyi (62.), 2:0 Pishchevsyi (67.), 2:1 Ryś (87.), 2:2 Snadny (90+3)

TS Węgrzce: Bozhok, Czapla, Grudnik, Lesak, Moskal, Ochman, Jurzec, Pishchevsyi (90. Rdest), Sierakowski (88. Kwiatkowski), Tracz (86. Ochman) Wcisło.

Unia Oświęcim: Adamski, Gubała, K. Szewczyk (68. Snadny), Babiuch, Antkiewicz,  Dziedzic (84. Ryś), M. Szewczyk, Ryszka (72. Lichota), Nowak (68. Czapla), Czarnik, Lewandowski (59. Steń). Trenerzy: Marek Kołodziej i Adrian Pietraszko.