Szybka Faktowa zabawa: Osiem biletów do FUNZEUM rozdane

Materiał partnerski  |   Konkursy  |   13 kwietnia 2024 07:15
Udostępnij

Czytelników Faktów Oświęcim zapraszamy do wzięcia udziału w zabawie, w której do zdobycia jest osiem zaproszeń do gliwickiego FUNZEUM.

Nie zwlekajcie, zgłoszenia przyjmujemy tylko przez kilkanaście godzin.

Otwórzcie skrzydła swojej wyobraźni, bo Centrum Nauki i Rozrywki Funzeum, które dostarcza nie tylko edukacyjnych doznań, ale prawdziwą dawkę emocji, gdzie nauka przeplata się z szaleństwem. 

To nie tylko miejsce z eksponatami – to laboratorium kreatywności, gdzie każdy, bez względu na wiek, może stać się naukowym szaleńcem.

Jak zdobyć zaproszenia?

By wziąć udział w konkursie i zdobycia jednego z dwóch poczwórnych zaproszeń na szaleństwo w gliwickim FUNZEUM należy przesłać na adres konkurs@faktyoswiecim.pl przesłać wiadomość zwierającą:

– imię i nazwisko oraz numer telefonu uczestnika zabawy,

– odpowiedź na pytanie: „dlaczego Tobie powinny przypaść zaproszenia?”

– sformułowanie w temacie wiadomości FUNZEUM,

– oświadczenie o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych przesłanych w zgłoszeniu konkursowym i podaniu do publicznej wiadomości mojego imienia i nazwiska w przypadku zwycięstwa w zabawie – w serwisie Fakty Oświęcim (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.). Zgadzam się, by Administratorem moich danych osobowych zawartych w serwisie była Agencja Medialna Fakty Jolanta Wodniak  z siedzibą w Oświęcimiu (32-600), ul. Obrońców Westerplatte 2/2 NIP 5491930081″.

Jury (ekipa redakcyjna Faktów Oświęcim) subiektywnie oceni treść zgłoszeń i wybierze najciekawsze.

Prosimy o zapoznanie się z Regulaminem konkursów. Na zgłoszenia czekamy  kilkanaście godzin – do soboty 13 kwietnia, godz. 6. Ważne – zaproszenia należy wykorzystać do 20 kwietnia.

#KONKURSY

 

Wyniki

Poczwarka.orne zaproszenia do parku zdobyli Izabela Salus i Jagoda Krzeczkowska. Gratulujemy i życzymy miłej zabawy. Vouchery wysyłamy e-mailem.