Piłkarski weekend w eFO – TABELE

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   13 września 2021 19:42

Podajemy wyniki weekendowych meczów Keezy IV Ligi, okręgówki i A oraz B Klasy. W portalu pojawią się relacje z tych spotkań.

IV Liga Grupa Zachodnia

Garbarnia II Kraków – KS Chełmek 2:2
Jutrzenka Giebułtów – Beskid Andrychów 1:0
Orzeł Ryczów – Wieczysta Kraków 2:2
Pcimianka Pcim – LKS Jawiszowice 1:1
Sokół Kocmyrzów Baranówka – MKS Trzebinia 3:1
Tempo Białka – Słomniczanka Słomniki 5:1
TS Węgrzce – Unia Oświęcim 2:2
Wiślanka Grabie – Clepardia Kraków 2:1
Wiślanie Jaśkowice – Dalin Myślenice 8:0

Miejsce

Nazwa drużyny

Punkty

Bramki

1. Wieczysta Kraków 19 40:6
2. Unia Oświęcim 19 19:7
3. Beskid Andrychów 18 16:3
4. Wiślanie Jaśkowice 14 23:12
5 LKS Jawiszowice 13 15:12
6. Tempo Białka 12 20:15
7. Orzeł Ryczów 11 17:14
8. Słomniczanka Słomniki 11 9:13
9. KS Chełmek 10 20:16
10. Sokół Kocmyrzów Baranówka 10 12:14
11. Wiślanka Grabie 9 9:15
12. Jutrzenka Giebułtów 8 13:17
13. Dalin Myślenice 8 13:15
14. MKS Trzebinia 8 8:16
15. Pcimianka Pcim 7 12:18
16. TS Węgrzce 4 4:11
17. Garbarnia II Kraków 3 5:14
18. Clepardia Kraków 1 3:40

 

Keeza Liga Okręgowa

Babia Góra Sucha Beskidzka – LKS Gorzów 1:4
Brzezina Osiek – Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 0:2
Fablok Chrzanów – Skawa Wadowice 0:0
LKS Gorzów -MKS Libiąż 4:0
Nadwiślanin Gromiec – Górnik Brzeszcze 1:2
Sokół Przytkowice – Team Sport Hejnał Kęty 4:3
Victoria 1918 Jaworzno – Zgoda Byczyna 2:1

Miejsce

Nazwa drużyny

Punkty

Bramki

1. Niwa Nowa Wieś 18 24:4
2. Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 16 17:4
3. LKS Gorzów 13 12:6
4. LKS Żarki 13 12:9
5. Skawa Wadowice 10 9:3
6. Victoria 1918 Jaworzno 10 8:6
7. Nadwiślanin Gromiec 8 8:6
8. Brzezina Osiek 8 8:6
9. Górnik Brzeszcze 8 13:9
10. Zgoda Byczyna 6 8:14
11. Babia Góra Sucha Beskidzka 6 11:20
12. Team Sport Hejnał Kęty 5 11:12
12. Sokół Przytkowice 4 7:18
14. LKS Rajsko 3 6:12
15. MKS Libiąż 3 5:19
16. Fablok Chrzanów 2 5:16

 

Keeza A Klasa

Iskra Brzezinka – Soła Łęki 0:1
LKS Bobrek – LKS Piotrowice 2:0
KS II Chełmek – Zatorzanka Zator 1:2
Orzeł Witkowice – Strumień Polanka Wielka 2:2
Przeciszovia Przeciszów – Puls Broszkowice 0:1
Sygnał Włosienica – LKS Bulowice 5:0
Zgoda Malec – Solavia Grojec 4:2

Miejsce

Nazwa drużyny

Punkty

Bramki

1. Orzeł Witkowice 13 24:4
2. Zgoda 12 21:8
3. Puls Broszkowice 12 19:9
4. Strumień Polanka Wielka 11 13:5
5. Iskra Brzezinka 10 13:7
6. LKS Bobrek 9 12:7
7. Soła Łęki 9 12:9
8. Zatorzanka Zator 9 9:7
9. Przeciszovia Przeciszów 7 9:6
10. KS II Chełmek 4 7:16
11. Sygnał Włosienica 4 10:20
12. Solavia Grojec 1 10:20
13. LKS Piotrowice 0 2:19
14. LKS Bulowice 0 4:28

 

Keeza B Klasa

Brzezina II Osiek – LKS Palczowice 3:2
Korona Harmęże – Zaborzanka Zaborze 4:4
Pogórze Gierałtowice – LKS Poręba Wielka 0:2
Skawa Podolsze -LKS Głębowice 6:2

Miejsce

Nazwa drużyny

Punkty

Bramki

1. Skawa Podolsze 10 14:4
2. Brzezina II Osiek 10 10:5
3. LKS Poręba Wielka 8 5:1
4. Zaborzanka Zaborze 7 12:8
4. Korona Harmęże 7 15:12
6. LKS Palczowice 3 8:11
7. LKS Głębowice 0 7:18
8. Pogórze Gierałtowice 0 5:17


#Piłkanożna

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzisz "Andrzejki"?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .