LKS Bobrek zakończył sezon na czwartym miejscu

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   30 czerwca 2021 14:29

LKS Bobrek wygrał na wyjeździe z Solavią Grojec 3:2. Podopieczni Roberta Saternusa zakończyli sezon na czwartym miejscu.

W 16. minucie Winiarski zagrał w tzw. uliczkę do Krawczyka. Zawodnik LKS Bobrek był faulowany w polu karnym. Jedenastkę wykorzystał sam poszkodowany. W 30. minucie akcję skrzydłem przeprowadził Niziołek. W jej końcowej fazie zagrał wzdłuż bramki. Formalności dopełnił Łukaszka. W 36. minucie było 0:3. Po stracie piłkarzy Solavii Niziołek zagrał do Winiarskiego, który znalazł sposób na golkipera.

W 42. minucie bramkę strzelili gospodarze. Kubajczyk wszedł z piłką w pole karne i strzałem z 11 metra lewą nogą na dalszy róg wpisał się na listę strzelców. W 74. minucie po akcji na prawym skrzydle futbolówka dotarła do Mroczka, trafił z 16 metra w samo okienko.

„Na wyniku zaważyły nasze błędy. Za ładny styl w piłce nożnej się punktów nie przyznaje” – powiedział Daniel Płonka, trener Solavii Grojec.

„Chcieliśmy dobrze zakończyć sezon i zdobyć czwarte miejsce. Jest ono adekwatne do poziomu, który prezentowaliśmy” – powiedział Łukasz Zawadzki, który prowadził LKS Bobrek w zastępstwie.

Sobota 26 czerwca Solavia Grojec – LKS Bobrek 2:3 (1:3)
Bramki: 0:1 Krawczyk rzut karny (16.), 0:2 Łukaszka (30.), 0:3 Winiarski (36.), 1:3 Kubajczyk (42.), 2:3 Mroczek (74.)

Solavia Grojec: Kołacz, Wołek, Goc, M. Kozieł, Mroczek, Maksimow (46. R. Noworyta), S. Kozieł, Krężel, Mroczek, P. Płonka (M. Noworyta), Borowski (46. Śliwka), Kubajczyk. Trener: Daniel Płonka.

LKS Bobrek: Chowaniec, Glistak, Rundzia, Jamróz, Podbrożny, Byrski, Hendzlik, Winiarski (75. Zawadzki), Niziołek, Łukaszka (60. Likus), Krawczyk. Trener: Łukasz Zawadzki w zastępstwie.