Gospodarze wygrywali 3:0. Skończyło się remisem

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   30 czerwca 2021 13:12

LKS Bulowice zremisował z Przeciszovią Przeciszów 3:3, choć wygrywał 3:0.

W 33. minucie po zagraniu jednego z zawodników LKS Bulowice za linię obrony gola zdobył Michalak. W W 39. minucie po wrzutce z bocznego sektora boiska na piąty metr i nieporozumieniu obrońców z bramkarzem instynktownie kolanem strzelił Michalak.

Ten sam zawodnik zdobył gola w 63. minucie. Przeprowadził indywidualną akcję zakończoną skutecznym strzałem na dalszy róg.

W 65. minucie zdaniem sędziego faulowany był Kidoń. Bramkę uderzeniem z wapna zdobył Pawela. W 75. minucie Makuch otrzymał podanie od partnera z drużyny, wszedł w pole karne i uderzył na bramkę. Piłka wpadła do siatki między nogami bramkarza a słupkiem. W 87. minucie Michałek wrzucił futbolówkę w pole karne, a gola strzałem głową zdobył Bartuś.

„Spotkanie dostarczyło wiele emocji. Nie udało nam się dotrzymać zwycięstwa do końca. Jestem jednak zadowolony z postawy zespołu w tym meczu jak i  w całym sezonie” – powiedział Piotr Sobala, grający trener LKS Bulowice.

„Ten mecz podsumował całą rundę w naszym wykonaniu. Nasza ofensywa grała słabo. Wpływ na to miały kontuzje. Teraz zapominamy o tym, co było i patrzymy do przodu. Przed nami nowy sezon” – powiedział Łukasz Płonka, trener Przeciszovii Przeciszów.

Sobota 26 czerwca LKS Bulowice – Przeciszovia Przeciszów 3:3 (2:0)
Bramki: 1:0 Michalak (33.), 2:0 Michalak (39.), 3:0 Michalak (63.), 3:1 Pawela (65.), 3:2 Makuch (75.), 3:3 Bartuś (87.)

Składy:
LKS Bulowice: Leśnik, Nalborczyk, Lechowicz (60. Zwinczak), Sobala, Łysoń, Surma, Matusiak, Wandzel, M. Handy, M. Michałek, Dzugaj. Trener: Piotr Sobala.

Przeciszovia Przeciszów: Flejtuch (50. D. Michałek), Mycyk (60. Prochownik), Pawela, Matla (40. K. Michałek, 70. Ł. Płonka), Klimczyk (46. M. Michałek)), Żabiński, Makuch, Węgrzyn, Baranowski, Kidoń, Bartuś. Trener: Łukasz Płonka.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzisz "Andrzejki"?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .