Reklama
22 sierpnia 2026, sobota
Policja szuka kierującej srebrną hondą po zderzeniu z motocyklem
- Jola Wodniak
- Na sygnale
- 4 kwietnia 2025
- 21:54
Reklama
W Bobrku doszło do zderzenia motocykla z hondą civic. Kierująca samochodem odjechała. Policja prosi o pomoc w ustaleniu jej tożsamości.
Motocyklistka trafiła do szpitala. Policjanci szukają kobiety kierującej srebrną hondą
Na ulicy Krakowskiej w Bobrku (DW933) doszło dziś do zdarzenia drogowego. Motocykl zderzył się z samochodem osobowym. Kobieta kierująca hondą civic uciekła z miejsca zdarzenia.
Do kolizji doszło w piątek 4 kwietnia około godz. 18. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, mieszkanka Chełmka jechała motocyklem suzuki. W pewnym momencie kobieta kierująca srebrną hondą civic, po wyprzedzeniu pary motocyklistów gwałtownie skręciła w prawo, doprowadzając do zderzenia z jednośladem.
Uciekła przez las w stronę Gromca
„Po zderzeniu kierująca hondą zatrzymała się na krótką chwilę, po czym wjechała na drogę leśną i odjechała w kierunku Gromca w powiecie chrzanowskim. Poszkodowaną motocyklistkę ratownicy przewieźli do szpitala" - relacjonuje aspirant sztabowa Małgorzata Jurecka, oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji (KPP) w Oświęcimiu.
Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu prowadzą intensywne działania, aby ustalić tożsamość kierującej. Poszukiwana poruszała się charakterystyczną srebrną hondą civic (tzw. model „ufo”), która może mieć uszkodzenia prawej strony, w tym urwane lusterko.
Policja apeluje o pomoc i zapewnia anonimowość
Funkcjonariusze proszą wszystkie osoby, które rozpoznają opisany samochód lub mają wiedzę o tożsamości kierującej, o pilny kontakt pod numerem 47 83 26 280 lub numerem alarmowym 112. Policja zapewnia anonimowość zgłaszającym.