Solavia podzieliła się punktami z Pulsem

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   13 maja 2021 13:41

Solavia Grojec zremisował na swoim obiekcie z Pulsem Broszkowice.

W 25. minucie na prowadzenie wyszli gospodarze. Krężel wymanewrował jednego rywala i podał do Wołka, a ten skierował ją do pustej siatki. W 34. minucie Puls wyrównał stan rywalizacji. Sędzia uznał, że w polu karnym faulowany był Michał Barciak. Gola z wapna strzelił Janik.

W 75. minucie Wołek przerzucił futbolówkę do S. Smolarka, który wpisał się na listę strzelców. W końcówce przyjezdni drugi raz w tym spotkaniu doprowadzili do remisu. Michał Barciak wycofał piłkę do D. Krompca. Zawodnik Pulsu strzelił gola.

,,Szkoda ostatnich minut, w których straciliśmy gola. Cieszy mnie to, że nasza gra się poprawiła” – powiedział Daniel Płonka, grający trener Solavii Grojec.

,,To był typowy mecz walki na remis. Myślę, że zagraliśmy jedno ze słabszych spotkań” – powiedział Jakub Jonczyk, grający trener Pulsu Broszkowice.

Niedziela 9 maja Solavia Grojec – Puls Broszkowice 2:2 (1:1)
Bramki: 1:0 Wołek (25.), 1:1 Janik rzut karny (34.), 2:1 S. Smolarek (75.), 2:2 D. Krompiec (88.)

Solavia Grojec: Kołacz, Gonszcz (60. Chowaniec), B. Smolarek, D. Płonka, Żebrak, P. Płonka (70. G. Smolarek), Wołek (80. Walus), Mroczek, Krężel, S. Kozieł (60. Goc), S. Smolarek. Trener: Daniel Płonka.

Puls Broszkowice: Strzelecki, S. Krompiec, Marcin Barciak, P. Kumor, Michalec, P. Waliczek (75. Stachura), Jonczyk (75. Żak), Wanat (60. D. Krompiec), Wykręt (46. Ł. Kumor), Michał Barciak, Janik. Trener: Jakub Jonczyk.