Skawa wygrała w debiucie trenerskim Banaszaka

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   1 października 2020 10:08

Mocno osłabiony kadrowo LKS Poręba Wielka przegrał w Podolszu 0:2.Był to pierwszy mecz Skawy po objęciu drużyny przez Damiana Banaszaka.

W 40. minucie sędzia zarządził rzut karny bramkarza na J. Kwadransie. Rzut karny skutecznie wykonał Dominik Kajfasz. W 82. minucie prawą stroną zaatakował Domżał. Piłka była wybita na 11 metr. Dobił Porębski.

,,U nas nastąpiła zmiana trenera. Jest nim Damian Banaszak. Wojciech Jurkowski obiecał, że do końca rundy będzie bronił naszej bramki. Dziękujemy mu za jego dotychczasową pracę. Jeśli chodzi o sam mecz, to stał on na niskim poziomie. Wpływ na to miały problemy kadrowe, które miały wpływ na przebieg spotkania” – powiedział Boguslaw Bartula, prezes Skawy Podolsze.

,,Mieliśmy bardzo duże problemy z skompletowaniem składu. Miały na to wpływ sprawy prywatne i kontuzje zawodników. Ostatecznie udało nam się zebrać trzynastoosobową kadrę. Mecz był w miarę wyrównany. Zabrakło nam  szczęścia, bo dwie akcje zakończyliśmy uderzeniem w słupek i cwaniactwa boiskowego” – powiedział Bartłomiej Krawczyk z LKS Poręba Wielka.

Niedziela 27 września Skawa Podolsze – LKS Poręba Wielka 2:0 (1:0)
Bramki: 1:0 Dominik Kajfasz (40.), 2:0 Porębski (82.)

Skawa Podolsze: Jurkowski, Damian Kajfasz, Bartula, Dominik Kajfasz, Żmuda, Chowaniak (70. Górny), Domżał, Pietrańczyk, Baran, J. Kwadrans, Porębski. Trener: Damian Banaszak.

LKS Poręba Wielka: Dźwigoński, Oczkowski (15. Szwed, 65. Brania), Szczerbowski, Krawczyk, Mączka, Pawlica, Żydzik, Węglarz, Klamka, Widła, Banach. Trener: Bartłomiej Stachura.