Korona wygrała z LKS Palczowice. Nerwowa końcówka i trzy bramki Barana’

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   1 października 2020 02:24

Korona Harmęże wygrała u siebie z LKS Palczowice 3:2.

W 14. minucie dobrą, dwójkową wymianę podań przeprowadzili K. Kowalczyk z Cienkoszem. Grający trener zespołu przyjezdnego uruchomił prostopadłym podaniem Dzidka, który znalazł sposób na bramkarza. W 21. minucie Cienkosz zagrał na prawe skrzydło do Głąba. Ten wrzucił piłkę w okolice dalszego rogu. Po główce Dzidka piłka przeleciała nad bramkarzem i wpadła do siatki.

W 70. minucie Baran wywalczył piłkę na prawej stronie. Wymanewrował dwóch zawodników i uderzył precyzyjnie na bliższy róg. W 86. minucie Baran dobrze wyszedł do długiego podania kolegi z drużyny, wyprzedził obrońców i bramkarza przerzucając nad nim piłkę. W końcówce sędzia podyktował rzut karny za zagranie ręką zawodnika LKS Palczowice. Ta decyzja wywołała sporo kontrowersji i nerwowych reakcji zawodników i kibiców klubu z Palczowic. Rzut karny

,,Decyzja sędziego była o tyle dziwna, że nie był on w stanie nawet wskazać, kto powinien otrzymać żółtą kartkę” – powiedział Patryk Cienkosz, powiedział grający trener LKS Palczowice.

Niedziela 27 września Korona Harmęże – LKS Palczowice 3:2 (0:2)
Bramki: 0:1 Dzidek (14.), 0:2 Dzidek (21.), 1:2 Baran (70.), 2:2 Baran (86.), 3:2 Baran rzut karny (90.)

Składy:
Korona Harmęże: Sroka, Niesyto, P. Forma, Foks, Pawlak, A. Forma (46. Rochowiak), Bargiel, Skiernik, Rychlewicz, Podbiał, Baran. Trener: Patryk Forma.

LKS Palczowice: B. Nidecki, Rokowski, Putowski, Folga, Cienkosz, Nidecki, Głąb, Romanowski, K. Kowalczyk, Dzidek, Nowokuński. Trener: Patryk Cienkosz.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa