Rezerwy KS Chełmek poradziły sobie z LKS Głębowice

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   25 sierpnia 2020 20:23

Rezerwy KS Chełmek wygrał na swoim obiekcie z LKS Głębowice 5:2. W tym meczu klub z gminy Osiek rozpoczął udział w rozgrywkach.

W 15. minucie Kaczor Kaczor zagrał prostopadle do Płaty. Pierwszy jego strzał Wandor obronił. Dobitka okazała się skuteczna. W 41. minucie przyjezdni wyrównali. Z prawej strony dośrodkował M. Brońka. Gola z 7 metrów strzałem wewnętrzną częścią stopy zdobył Bieszczad.

W 43. minucie najlepiej w zamieszaniu podbramkowym zachował się Niemczyk. Strzelił głową. W 60. minucie po rzucie rożnym gola zdobył Płata. Gola stykowego dla LKS Głębowice zdobył Skowron. Otrzymał wycofujące podanie od Bieszczada i strzałem z pierwszej piłki pokonał bramkarza.

W 88. minucie Rojkowski zagrał prostopadle do Siwonia, a ten nie zmarnował sytuacji sam na sam  z bramkarzem. W 90. minucie gospodarze położyli kropkę nad i w swoim zwycięstwie. Nowotarski zagrał wzdłuż bramki. Formalności Siwoń.

,,Bardzo dobrze rozpoczęliśmy mecz. Później też kontrolowaliśmy przebieg wydarzeń na boisku. Rywal zagrażał nam tylko po stałych fragmentach gry”- powiedział Konrad Karaśkiewicz, trener KS II Chełmek i prezes tego klubu.

,,Mecz był dosyć otwarty. W pierwszej połowy rywal zagrażał nam kilka razy. Dobrze bronił Wandor. W drugiej połowie mieliśmy swoje sytuacje bramkowe. Szkoda dwóch okazji W. Brońki i Bieszczada. Mam tylko jedną uwagę jeśli chodzi o warunki gry. Uważam, że przy tak wysokiej temperaturze, jaka byłą dzisiaj, granie na boisku ze sztuczną nawierzchnią była złym pomysłem. Nasi zawodnicy mieli odpażone stopy i ciężko im było grać”- powiedział Przemysław Tlałka, trener LKS Głębowice.

Sobota 22 sierpnia KS II Chełmek – LKS Głębowice 5:2 (2:1)
Bramki: 1:0 Płata (15.), 1:1 Bieszczad (41.), 2:1 Niemczyk (41.), 3:1 Płata (60.), 3:2 Skowron (72.), 4:2 Siwoń (88.), 5:2 Siwoń (90.)

KS II Chełmek: Wilk, Bęben, Baczewski, Dębski (75. Pędrys), Szyba (46. Siwoń), Kaczor, Piątek, Niemczyk (80. Rojkowski), Nowotarski (88. Wieczorek), Kysiak (70. Buda), Płata. Trener: Konrad Karaśkiewicz.

LKS Głębowice: Wandor, Wojtyła, Dzierżawa, A. Domasik, Michał Brońka (46. Jaszczyk), Maciej Brońka, Wasztyl, Skowron, Sala (46. Kozub), W. Brońka, Bieszczad. Trener: Przemysław Tlałka.