LKS Głębowice melduje się w czołówce

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   11 października 2019 00:19

LKS Głębowice wygrał w Zaborzu z Zaborzanką 2:0. Bramki strzelili Bieszczad i Pilch.

W 65. minucie Bieszczad w środku przyjął piłkę zagraną przez Z. Wasztyla i przelobował bramkarza. W 75. minucie rzut wolny z 25 metrów z prawego skrzydła wykonywał Pilch. Futbolówka przeleciała pod rękami bramkarza i wpadła do bramki.

,,Dziś znowu z różnych powodów zabrakło kilku zawodników i znów musiałem rotować składem. Posiadaliśmy inicjatywę. Oni broniliśmy się na swojej połówce. Nie przełożyło się to na pozycje strzeleckie. Nie poradziliśmy sobie dzisiaj” – powiedział Rafał Przybyła, trener Zaborzanki Zaborze.

,,W pierwszej połowie mieliśmy swoje sytuacje. W drugiej odsłonie mecz przebiegał pod nasze dyktando. Po zdobyciu gola obniżyliśmy obronę. Przeprowadzaliśmy groźne kontry. Dziękuję zawodnikom za postawę” – powiedział Przemysław Tlałka, grający trener LKS Głębowice.

Sobota 5 października Zaborzanka Zaborze – LKS Głębowice (0:2) (0:0)

Bramki: 0:1 Bieszczad (65.), 0:2 Pilch (75.)

Zaborzanka Zaborze: Zalewski, R. Stańczyk, Gajewski, Kleczkowski, Kowalski, Gaweł, Gworek (75. Grubka), Łach, Bochenek (65. Kosek), Borowski (85. Ryś), Gliwa. Trener: Rafał Przybyła.

LKS Głębowice: Klimczyk (nominalnie zawodnik z pola), A. Domasik, Brońka, Klaczak, Nowak, Tlałka, T. Wasztyl, Z. Wasztyl, Bies, Pilch (85.  M. Brońka), Bieszczad. Trener: Przemysław Tlałka.