LKS Gorzów miał problemy ze Zgodą, ale wygrał

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   10 października 2018 15:29

LKS Gorzów wygrał ze Zgodą Malec 2:1.W piewszej połowie z boiska wiało nudą. Kibice nie obejrzeli zbyt wiele ciekawych akcji. W drugiej gospodarze trochę podkręcili tempo.

W 57. minucie z lewego skrzydła w pole karne dogrywał jeden z zawodników LKS Gorzów. Skuteczny wolej  z 15 metra zaprezentował Ząbek. Futbolówka wpadła do siatki przy dalszym rogu. W 79. minucie T. Opitek został pociągnięty za rękę w szesnatce. Skutecznym egzekutorem okazał się Ząbek. W 89. minucie Zgoda strzelila  gola stykowego. Futbolówkę w szesnastkę wrzucił Łukasik. Gola z pięciu metrów zdobył Ogórek.

,,Mecz nie był dobrym widowiskiem. W drugiej odsłonie zagraliśmy żwawiej, ale i tak nie był to szczyt naszych możliwości. Cieszymy się jednak ze zdobyczy punktowej” – powiedział Tomasz Kozieł, trender LKS Gorzów.

,,Spotkanie było w miarę wyrównane. Nie było tak źle, jak się można było spodziewać. Mogliśmy się plokusić o punkt. Szkoda” – powiedział Andrzej Tomala, trener Zgody Malec.

Sobota 6 października LKS Gorzów – Zgoda Malec 2:1

Bramki: 1:0 Ząbek 57., 2:0 Ząbek 79., 2:1 Ogórek 89.

LKS Gorzów: Wylężek, Śliwiński, Krzyśko, Banaś,  Zapała, T. Opitek, Ząbek, Lichota, K. Wesecki zm. 91. Niemczyk, Desalaishvili zm. 59. Oleksy, Bodziony. Trener: Tomasz Kozieł.

Zgoda Malec: Gibas, Wójcik, Sporysz, S. Drebszok, Oczkoś zm. 75. Dubiel, Sokół, K. Drebszok, Ogórek, Łukasik, Lekki, Żmuda zm. 85. Jekiełek . Trener: Andrzej Tomala.