LKS Gorzów miał problemy ze Zgodą, ale wygrał

0 Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   10 października 2018 15:29

LKS Gorzów wygrał ze Zgodą Malec 2:1.W piewszej połowie z boiska wiało nudą. Kibice nie obejrzeli zbyt wiele ciekawych akcji. W drugiej gospodarze trochę podkręcili tempo.

W 57. minucie z lewego skrzydła w pole karne dogrywał jeden z zawodników LKS Gorzów. Skuteczny wolej  z 15 metra zaprezentował Ząbek. Futbolówka wpadła do siatki przy dalszym rogu. W 79. minucie T. Opitek został pociągnięty za rękę w szesnatce. Skutecznym egzekutorem okazał się Ząbek. W 89. minucie Zgoda strzelila  gola stykowego. Futbolówkę w szesnastkę wrzucił Łukasik. Gola z pięciu metrów zdobył Ogórek.

,,Mecz nie był dobrym widowiskiem. W drugiej odsłonie zagraliśmy żwawiej, ale i tak nie był to szczyt naszych możliwości. Cieszymy się jednak ze zdobyczy punktowej” – powiedział Tomasz Kozieł, trender LKS Gorzów.

,,Spotkanie było w miarę wyrównane. Nie było tak źle, jak się można było spodziewać. Mogliśmy się plokusić o punkt. Szkoda” – powiedział Andrzej Tomala, trener Zgody Malec.

Sobota 6 października LKS Gorzów – Zgoda Malec 2:1

Bramki: 1:0 Ząbek 57., 2:0 Ząbek 79., 2:1 Ogórek 89.

Składy:

LKS Gorzów: Wylężek, Śliwiński, Krzyśko, Banaś,  Zapała, T. Opitek, Ząbek, Lichota, K. Wesecki zm. 91. Niemczyk, Desalaishvili zm. 59. Oleksy, Bodziony. Trener: Tomasz Kozieł.

Zgoda Malec: Gibas, Wójcik, Sporysz, S. Drebszok, Oczkoś zm. 75. Dubiel, Sokół, K. Drebszok, Ogórek, Łukasik, Lekki, Żmuda zm. 85. Jekiełek . Trener: Andrzej Tomala.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa