LKS Gorzów wygrał wysoko z Zatorzanką

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   6 czerwca 2016 13:14

LKS Gorzów wygrał 6:1 z Zatorzanką Zator.

Pierwszy gol padł w 15. minucie. Na bramkę z pierwszej piłki z około 20 metrów uderzył Burza. Bramkarz musnął futbolówkę, ale nie zdołał strzału obronić. Pięć minut później jeden zawodników klubu z Gorzowa wycofał piłkę do Majcherka, a ten oddał ładne uderzenie na dalszy słupek. W 28. minucie było 3:0. Ryszka oddał strzał wewnętrzną częścią stopy. Futbolówka odbiła się od słupka i wpadła do siatki. W pierwszej połowie gospodarze zadali jeszcze jeden celny cios. W 35. minucie Cieciera kopnął piłkę końcówką buta i cieszył się z gola.

W 46. minucie prawym skrzydłem zaatakował Burza. W końcowej fazie zagrał do Cieciery, który dopełnił formalności. W 65. minucie szóstą bramkę dla LKS Gorzów zdobył Opitek. W końcówce goście wykonywali rzut karny po faulu Opitka. Celnie na bramkę z jedenastu metrów uderzył Czapiewski.

Sobota 4 czerwca LKS Gorzów – Zatorzanka Zator 6:1 (4:0)
Bramki: 1:0 Burza (15.), 2:0 Majcherek (20.), 3:0 Ryszka (28), 4:0 Cieciera (35.), 5:0 Cieciera (46.), 6:0 Opitek (65.), 6:1 Czapiewski rzut karny (80.)

LKS Gorzów: Dziędziel, Pik, Opitek, Krzyśko, Dulowski, Majcherek (65. Rybak), Ryszka (75. Kuśmierz), Górski, Bodziony, Cieciera, Burza. Trener: Paweł Sidorowicz.

Zatorzanka Zator: Momot, Czapiewski, Leszczyński, Makuch (60. Szczygieł), Michałek (80. Matusyk), Mika, Rybarczyk, Skrobacz, P. Wolanin, K. Wolanin, Żak (55. Celej).