Po słabym meczu trzy punkty pojechały do Malca

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   6 czerwca 2016 01:50

Zgoda wygrała 2:1 w Brzezince z Iskrą. Mecz nie był porywającym widowiskiem.

W pierwszej połowie gra toczyła się w środku boiska. Widzowie długo czekali na pierwszą sytuację bramkową. W 34. minucie Baruś z trudem obronił strzał z lewego skrzydła Sokoła. W 40. minucie złe rozegranie piłki stopera i obrońcy Zgody. Futbolówkę przejął Rymek i oddał strzał. D. Gibas poradził sobie z nim.

W drugiej połowie lekką przewagę mieli goście. Przez długi czas niewiele z niej wynikało. Mecz ożywił się w ostatnich dziesięciu minutach. W 81. minucie Lekki doszedł do piłki dogranej przez kolegę z drużyny ale nie znalazł sposobu na bramkarza. W 84. minucie Krzemień podał z lewego skrzydła do Miki, a ten skierował piłkę do siatki. Goście się nie poddali. W 89. minucie z prawej strony futbolówkę dośrodkowywał Lekki, a strzał z bliska głową oddał Płonka. W doliczonym czasie gry w stronę bramki zagrał S. Drebszok. Koczur tak niefortunnie interweniował, że uderzeniem głową Barusia i strzelił gola samobójczego.

– Takie porażki bolą. Wygrywamy 1:0. Wydawać by się mogło, że kontrolujemy mecz, a tu dwa bardzo duże błędy kosztują nas porażkę – powiedział Patryk Cienkosz, grający trener Iskry Brzezinka.

– Dziś zagraliśmy słaby mecz, ale szczęscie nam sprzyjało – powiedział Andrzej Tomala, trener Zgody Malec.

Sobota 4 czerwca Iskra Brzezinka – Zgoda Malec 1:2 (0:0)
Bramki: 1:0 Mika (84.), 1:1 Płonka (89.), 1:2 Koczur gol samobójczy (90+)

Składy:
Iskra Brzezinka: Baruś, Cienkosz, Głownia, Koczur, Kołodziej, Krzemień. Kucharczyk, Malicki, Nagi (65. Szafran), Nowak, Rymek. Trener: Patryk Cienkosz.

Zgoda Malec: D. Gibas (50. Jekiełek), S. Drebszok, K. Drebszok, K. Gibas, Hałat, W. Krawczyk, K Krawczyk, Lekki, Nowak, Płonka, Sokół (66. Chwierut). TRener: Andrzej Tomala.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzisz "Andrzejki"?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .