TS Hejnał Kęty wygrał w Suchej Beskidzkiej

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   28 czerwca 2021 20:09

Team Sport Hejnał Kęty wygrał na wyjeździe z Babią Górą Sucha Beskidzka 3:1.

W 30. minucie na prowadzenie wyszli gospodarze. Trafił Stróżak. W 34. minucie Nowicki był zdaniem sędziego faulowany w polu karnym. Gola strzałem z wapna zdobył P. Dudzic.

W 70. minucie Nowicki zaatakował prawą stroną i zagrał po ziemi. Żmuda trafił na 1:2. W 80. minucie Nowicki wybił piłkę z piątki tak daleko, że P. Dudzic znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem. Snajper klubu z Kęt nie zmarnował tej okazji.

„To był dobry mecz w aspekcie piłkarskim. Obie drużyny grały ambitnie i miały swoje sytuacje. Wydaje mi się, że my mieliśmy ich trochę więcej i że byliśmy skuteczniejsi” – powiedział Kamil Żmuda, trener Teamu Sportu Hejnału Kęty.

Sobota 26 czerwca Babia Góra Sucha Beskidzka – Team Sport Hejnał Kęty 1:3 (1:1)
Bramki: 1:0 Stróżak (30.), 1:1 P. Dudzic rzut karny (34.), 1:2 Żmuda (70.), 1:3 P. Dudzic (80.)

Babia Góra Sucha Beskidzka: Steczek, Żmuda, Wójtowicz, Burliga, Gołuszka (69. Kadela),  J. Talaga, Pacyga (46. Bala), Janiczak (85. Starowicz), Kociołek (77. Szwed), G. Talaga, Stróżak.

Team Sport Hejnał Kęty: Drewniany, Karpiński, Tarashuk, Januszyk, Waluś (60. Majdak), Nowicki, Jurczak, Oczkowski, Ogórek (70. Wysogląd), Żmuda, P. Dudzic. Trener: Kamil Żmuda.