Niwa zakończyła sezon zwycięstwem

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   28 czerwca 2021 10:24

Niwa Nowa Wieś zakończyła sezon zwycięstwem. Według trenera Niwy Nowa Wieś, Michała Matejko był to radosny football.

W 44. minucie po długim podaniu jednego z zawodników Piskorek uderzył głową z szesnastego metra. Piłka przeleciała nad bramkarze i wpadła do siatki.

W 48. minucie. Węgorek wszedł z piłką w pole karne i oddał precyzyjny strzał. W 50. minucie piłkarz zespołu przyjezdnego był faulowany w polu karnym. Dobrze z wapna strzelił Łuczak.

W 57. minucie było 2:2. Po wrzutce Miłonia gola strzałem głową zdobył Piskorek. W 70. minucie piłkę za szesnastkę otrzymał Nycz. Zawodnik Niwy przełożył ją na lewą nogę i oddał pewny strzał.  W 86. minucie Piskorek otrzymał podanie z bocznego sektora i pokonał bramkarza strzałem po ziemi.

„Początek meczu był dobry w naszym wykonaniu. W drugiej przyszło rozluźnienie. To był radosny football.

Z sezonu jesteśmy zadowoleni. Zdobyliśmy dużo punktów. Sądzę, że w innych sezonach mogłyby dać one awans. Nasza drużyna zdobyła sporo goli. Prawdopodobnie Piskorek będzie królem strzelców ligi. Jeśli chodzi o defensywę ustępujemy tylko zwycięzcy rozgrywek” – powiedział Michał Matejko, trener Niwy Nowa Wieś.

Sobota 26 czerwca Niwa Nowa Wieś – MKS Libiąż 4:2 (1:0)

Bramki: 1:0 Piskorek (44.), 1:1 Węgorek(48.), 1:2 Łuczak rzut karny (50.), 2:2 Piskorek (57.), 3:2 Nycz (70.), 4:2 Piskorek (86.)

Skład Niwy Nowa Wieś: Korzec, Zwaryczuk, Mateja, Holewa, Pękala (65. Stawowczyk) Brzazgacz (53. Nycz), Matusz, Merta,(53. Miłoń), Deska (53. Dokudowiec) Piskorek, Chrapek. Trener: Michał Matejko.

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzisz "Andrzejki"?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .