Piłkarski weekend w Faktach Oświęcim – TABELE

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   28 czerwca 2021 22:09

Podajemy wyniki weekendowych spotkań Keeza Ligi Okręgowej i A Klasy. W eFO publikujemy relacje ze spotkań.

Keeza IV Liga Grupa Zachodnia Grupa Mistrzowska

Zakończyli rozgrywki

 

Miejsce

Nazwa drużyny

Punkty

Bramki

1

Wiślanie Jaśkowice 61 86:28

2

Orzeł Ryczów 55 56:38

3

Pcimianka Pcim 47 54:32

4

LKS Jawiszowice 42 58:51

5

Dalin Myślenice 41 50:43

6

Beskid Andrychów 39 37:26

7

Sokół Kocmyrzów 37 58:44

8

Unia Oświęcim 37 47:41

9

MKS Trzebinia 33 39:42

 

Keeza IV Liga Grupa Zachodnia Grupa Spadkowa

Zakończyli rozgrywki

 

Miejsce

Nazwa drużyny

Punkty

Bramki

1

KS Chełmek 41 50:40

2

Clepardia Kraków 40 55:43

3

Garbarnia II Kraków 39 46:42

4

Słomniczanka Słomniki 37 49:48

5

LKS Śledziejowice 33 53:67

6

Orzeł Piaski Wielkie 32 27:42

7

Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 30 31:55

8

LKS Rajsko 26 39:60

9

Puszcza II Niepołomice 20 38:63

10

Nowa Proszowianka Proszowice 8 21:79

 

Keeza Liga Okręgowa

Babia Góra Sucha Beskidzka – Team Sport Hejnał Kęty 1:3
Brzezina Osiek – Zgoda Byczyna 3:0
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska pauzowała
LKS Gorzów – Garbarz Zembrzyce 4:0
LKS Żarki – Sokół Przytkowice 1:1
Nadwiślanin Gromiec – Sosnowianka Stanisław Dolny 4:0
Niwa Nowa Wieś – MKS Libiąż 4:2
Tempo Białka – Victoria 1918 Jaworzno 8:0
Zatorzanka Zator – Halniak Maków Podhalański 2:2

 

Miejsce

Nazwa drużyny

Punkty

Bramki

1

Tempo Białka 84 94:14
2 Niwa Nowa Wieś 78 94:27
3 Team Sport Hejnał Kęty 69 80:32
4 Nadwiślanin Gromiec 61 65:41

5

Brzezina Osiek 54 60:36

6

LLKS Gorzów 48 63:49
7 Kalwrianka Kalwaria Zebrzydowska 46 65:56

8

Babia Góra Sucha Beskidzka 45 49:46

9

Victoria 1918 Jaworzno 39 66:60

10

Sokół Przytkowice 38 40:53

11

MKS Libiąż 37 57:58

12

Zgoda Byczyna 34 41:66

13

LKS Żarki 33 43:57

14

Halniak Maków Podhalański 31 36:60

15

Zatorzanka Zator 30 42:74

16

Garbarz Zembrzyce 21 37:88

17

Sosnowianka Stanisław Dolny 8 29:144

 


Keeza A Klasa

LKS Bulowice – Przeciszovia Przeciszów 3:3
Puls Broszkowice – Pogórze Gierałtowice 8:3
Solavia Grojec – LKS Bobrek 2:3
Soła Łęki – Górnik Brzeszcze 3:2
Strumień Polanka Wielka – Zaborzanka Zaborze 7:0
Sygnał Włosienica – LKS Piotrowice 7:0
Zgoda Malec – Orzeł Witkowice 1:3

 

Miejsce

Nazwa drużyny

Punkty

Bramki

1

Górnik Brzeszcze 65 87:18

2

Strumień Polanka Wielka 60 79:26

3

Przeciszovia Przeciszów 57 75:32

4

LKS Bobrek 46 54:41

5

Zgoda Malec 43 72:55

6

Soła Łęki 42 63:44

7

Orzeł Witkowice 39 64:55

8

Solavia Grojec 31 49:63

9

Puls Broszkowice 31 68:83

10

LKS Bulowice 26 38:68

11

Sygnał Włosienica 23 51:64

12

LKS Piotrowice 20 34:78

13

Zaborzanka Zaborze 19 27:80

14

Pogórze Gierałtowice 18 34:88

 


Keeza B Klasa

Iskra Brzezinka – LKS Poręba Wielka 4:2
Korona Harmęże – KS II Chełmek 3:7
LKS Palczowice pauzował
Skawa Podolsze – LKS Głębowice 7:1

 

Miejsce

Nazwa drużyny

Punkty

Bramki

1

Iskra Brzezinka 67 104:25

2

KS II Chełmek 48 102:48

3

Korona Harmęże 41 58:59

4

Skawa Podolsze 31 52:51

5

LKS Głębowice 23 53:87

6

LKS Poręba Wielka 19 32:77

7

LKS Palczowice 16 37:91

 

 

Przeczytaj relacje ze spotkań

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ostatnie wpisy
Ankiety

Gdzie spędzisz "Andrzejki"?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .