LKS Jawiszowice przegrał w Myślenicach

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   23 maja 2021 09:07

W pierwszej kolejce rozgrywek Grupy Mistrzowskiej IV Ligi Grupy Zachodniej LKS Jawiszowice przegrał na wyjeździe z Dalinem Myślenice 0:3.

W 24. minucie indywidualną akcję na skrzydle przeprowadził Burkat. Zakończył ją celnym strzałem na dalszy róg. W 34. minucie Smok bardzo dobrze interweniował przy strzale Góreckiego. W 42. minucie do piłki dorzuconej z rzutu rożnego przez Ściślaka doszedł Herman, lecz trafił piłką prosto w bramkarza.

W 54. minucie przed szansą na wyrównanie stanął Gąsiorek. Jego strzał z 16 metra okazał się minimalnie niecelny. W 66. minucie Burkat wykorzystał błąd Sitki. Jego strzał pewnie obronił Smok.

Bramkarz LKS Jawiszowice poradził sobie również z jego dobitką

W 75. minucie skutecznie rzut wolny wykonał Górecki i podwyższył prowadzenie gospodarzy. W 87. minucie strzelec drugiej bramki położył bramkarza i podał do Ostafina, który skierował piłkę do pustej bramki.

Sobota 22 maja Dalin Myślenice – LKS Jawiszowice 3:0 (1:0)
Bramki: 1:0 Burkat (24.), 2:0 Górecki (75.), 3:0 Ostafin (87.)

Dalin Myślenice: Światłoń, Przetocki, Barhandi, Burkat (73. Wyroba), Wojtan, Ostafin, J. Górecki, Kawula, Ayoub, Rusek, Jędrzejowski.

LKS Jawiszowice: Smok, Pierlak (46. Gąsiorek), Kabara, Radomski, M. Płonka (74. czerwona), Ściślak (46. Kocemba), Herman (85. Pitry), D. Płonka (75. Wawak), Sitko, Hałat, Korczyk. Trener: Przemysław Pitry.