Wyniki sobotnich meczów – TABELE

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   22 maja 2021 21:59

Podajemy wyniki sobotnich meczów IV Ligi, Ligi Okręgowej oraz A i B Klasy. Wkrótce w eFO pojawią się relacje ze spotkań.

IV Liga Grupa Zachodnia Grupa Mistrzowska

Beskid Andrychów – Pcimianka Pcim 0:1
Dalin Myślenice – LKS Jawiszowice 3:0
MKS Trzebinia – Sokół Kocmyrzów Baranówka 4:2
Orzeł Ryczów – Unia Oświęcim 3:2
Wiślanie Jaśkowice pauzują

Miejsce

Nazwa drużyny

Punkty

Bramki

1

Orzeł Ryczów 45 44:20

2

Wiślanie Jaśkowice 43 66:14

3

Beskid Andrychów 33 32:24

4

Dalin Myślenice 33 39:30

5

Sokół Kocmyrzów Baranówka 32 42:26

6

MKS Trzebinia 32 34:28

7

LKS Jawiszowice 29 34:32

8

Pcimianka Pcim 29 32:25

9

Unia Oświęcim 26 36:30

 

IV Liga Grupa Zachodnia Grupa Spadkowa

Garbarnia II Kraków – Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 1:0
LKS Rajsko – Orzeł Piaski Wielkie 1:1
LKS Śledziejowice – Słomniczanka Słomniki 4:3
Nowa Proszowianka Proszowice – Clepardia Kraków 2:2
Puszcza II Niepołomice – KS Chełmek 1:2

 

Miejsce

Nazwa drużyny

Punkty

Bramki

1

KS Chełmek 28 35:26

2

Clepardia Kraków 27 37:31

3

LKS Śledziejowice 26 40:51

4

Orzeł Piaski Wielkie 24 18:28

5

Garbarnia II Kraków 24 30:33

6

Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 21 22:40

7

Słomniczanka Słomniki 18 29:43

8

LKS Rajsko 17 25:42

9

Puszcza II Niepołomice 11 23:49

10

Nowa Proszowianka Proszowice 3 15:61

 

Liga Okręgowa

Babia Góra Sucha Beskidzka pauzuje
Brzezina Osiek – Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 5:0
Garbarz Zembrzyce – Halniak Maków Podhalański 3:1
LKS Gorzów – Sokół Przytkowice 1:1
LKS Żarki – Victoria 1918 Jaworzno 1:2
Nadwiślanin Gromiec – Tempo Białka 0:5
Niwa Nowa Wieś – Zgoda Byczyna 5:2
MKS Libiąż – Sosnowianka Stanisław Dolny 10:0
Zatorzanka Zator – Team Sport Hejnał Kęty 0:2

 

Miejsce

Nazwa drużyny

Punkty

Bramki

1

Tempo Białka 57 62:14
2 Niwa Nowa Wieś 53 53:18
3 Team Sport Hejnał Kęty 48 54:23
4 Nadwiślanin  Gromiec 46 47:30

5

Brzezina Osiek 46 44:12

6

Babia Góra Sucha Beskidzka 38 41:24
7 LKS Gorzów 35 45:39

8

Zgoda Byczyna 30 33:48

9

Sokół Przytkowice 28 27:36

10

MKS Libiąż 27 44:41

11

Victoria 1918 Jaworzno 27 43:43

12

LKS Żarki 26 33:37

13

Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 26 36:41

14

Halniak Maków Podhalański 22 24:43

15

Zatorzanka Zator 17 27:58

16

Garbarz Zembrzyce 15 24:61

17

Sosnowianka Stanisław Dolny 8 24:93

A Klasa

LKS Bobrek – LKS Piotrowice 2:1
Przeciszovia Przeciszów – Orzeł Witkowice 2:0
Solavia Grojec – Pogórze Gierałtowice 3:1
Strumień Polanka Wielka – Soła Łęki 1:0

Miejsce

Nazwa drużyny

Punkty

Bramki

1

Strumień Polanka Wielka 49 60:22

2

Górnik Brzeszcze 49 68:15

3

Przeciszovia Przeciszów 48 65:24

4

LKS Bobrek 35 43:32

5

Zgoda Malec 32 53:37

6

Orzeł Witkowice 30 45:39

7

Soła Łęki 26 40:33

8

Solavia Grojec 25 37:32

9

Puls Broszkowice 23 48:59

10

LKS Bulowice 21 28:49

11

LKS Piotrowice 17 26:61

12

Pogórze Gierałtowice 12 24:58

13

Zaborzanka Zaborze 10 16:61

14

Sygnał Włosienica 10 35:56
B Klasa

W sobotę nie grali.

Miejsce

Nazwa drużyny

Punkty

Bramki

1

Iskra Brzezinka 52 83:18

2

Korona Harmęże 37 48:38

3

KS II Chełmek 32 64:34

4

Skawa Podolsze 17 30:38

5

LKS Poręba Wielka 13 26:59

6

LKS Głębowice 13 33:60

7

LKS Palczowice 12 26:63

 

 

Przeczytaj relacje ze spotkań

 

 

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ostatnie wpisy
Ankiety

Gdzie spędzisz "Andrzejki"?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .