Zaborzanka wygrała kolejny mecz

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   25 sierpnia 2015 15:53

Zaborzanka wygrała na swoim boisku z LKS Bulowice 2:0. Gole strzelili Krawczyk i Kiełtyka.

Kibice, którzy przyszli na mecz nie obejrzeli zbyt wielu sytuacji strzeleckich. W 15. minucie gospodarze przeprowadzili szybką, drużynową akcję. W jej ostatniej fazie Łach zagrał do Krawczyka, a ten wygrał pojedynek jeden na jeden z Wojtyłą. W 30. minucie Kiełtyka otrzymał futbolówkę od Stańczyka i oddał skuteczny strzał z 11 metrów. Do końca spotkania obie drużyny miały jeszcze kilka szans na strzelenie gola, ale wynik już się nie zmienił. Najlepsze okazje zmarnowali Łach i Stańczyk z Zaborzanki oraz Wysogląd z LKS Bulowice.

Sobota 22 sierpnia Zaborzanka Zaborze – LKS Bulowice 2:0 (2:0)
Bramki: 1:0 Krawczyk (15.), 2:0 Kiełtyka (30.)

Zaborzanka Zaborze: Gaweł – Jęczała, Gajewski, Szabla,R. Stańczyk – G. Stańczyk (65. Welber), Przybyła (56. Dobkowski), Semik, Kiełtyka (70. Borowski), Łach – Krawczyk (89. Seweryn). Trener: Rafał Przybyła.

LKS Bulowice: Wojtyła – Matejko, Matusiak, Waligórski, Klebański – Surma, Rybczak, Michalak (65. Nowak), Nowak, Flis (60. Bułaś)- Wysogląd. Trener: Ireneusz Rajda.