KOSZYKÓWKA. Radwan Sport Kraków wygrał w Oświęcimiu

Paweł Obstarczyk  |   Koszykówka  |   3 lutego 2015 10:50

Radwan Sport Kraków wygrał z Niwą 83:37. Było to spotkanie rozegrane w ramach ligi młodzików starszych.

Młodzicy Niwy nie prezentowali się dobrze w pierwszej połowie meczu. W drugiej poprawili grę.

– W pierwszej fazie meczu graliśmy źle. Później chłopcy uwierzyli w swoje możliwości i pokazali się z lepszej strony. W ostatniej kwarcie rywalizowali z przeciwnikiem, jak równy z równym. W tej części gry chłopcy pokazali, że potrafią walczyć na tablicach. Zawodnicy czuli się swobodnie i to poskutkowało lepszą grą – powiedział Mariusz Jezierski, trener Niwy Oświęcim.

Niwa Oświęcim – Radwan Sport Kraków 37:83 (8:16, 8:24, 9:28, 12:15)
Skład Niwy Oświęcim: Piotr Matuła, Tomasz Majda, Kamil Garwacki, Piotr Kacorzyk, Paweł Kacorzyk, Adrian Gawin, Dominik Olma, Kacper Harmata, Michał Daszkiewicz, Maciej Porwisz, Jakub Pierzchała, Klaudiusz Kurzak.