SIATKÓWKA. Grunwald przegrał pierwszy mecz w sezonie

Paweł Obstarczyk  |   Siatkówka  |   22 listopada 2012 21:30

Grunwald przegrał z Politechniką Kraków 2:3. Jest to pierwsza porażka drużyny z Chełmka w tym sezonie.

W pierwszym secie od początku do końca przeważali goście i wygrali bez większych problemów do 21. Emocji nie brakowało w drugiej części spotkania. Do końca tej odsłony szala zwycięstwa przechylała się to na jedną, to na drugą stronę. Więcej zimnej krwi zachowali gospodarze i wygrali 27:25.

Zawodnicy trenowani przez Macieja Rzędzickiego poszli za ciosem i w trzecim secie oddali rywalowi tylko 17 punktów. W czwartej odsłonie spotkanie mogło się podobać. Drużyną,. która musiała nadrabiać straty był Grunwald. Zawodnikom klubu z Chełmka w końcówce udało się wyrównać, a później doprowadzić do stanu 24:21.Po tym, jak trener Politechniki wziął czas, siatkarze z Krakowa zdobyli pięć punktów pod rząd i wygrali tę serię. W tie-breaku od początku do końca lepsi byli goście i ostatecznie wygrali mecz 3:2.

Grunwald Chełmek – Politechnika Kraków 2:3 (21:25,27:25,25:17,24:26,10:15)