SPORT. Sygnał Włosienica wygrał turniej o puchar swojego prezesa

Paweł Obstarczyk  |   Fakty  |   18 września 2012 17:24

Sygnał Włosienica zorganizował sportowe turnieje towarzyskie. Imprezie patronowały Fakty Oświęcim.

W zawodach piłkarskich zagrali seniorzy, oldboje Sygnału, druhowie z ochotniczej straży pożarnej, z czego większość stanowili juniorzy włosienickiego klubu, oraz przedstawiciele Rail Polska.

W turnieju nie było niespodzianki. W półfinałach seniorzy wygrali 3:1 ze strażakami, a oldboje pokonali 1:0 Rail Polska.
Trzecie miejsce w turnieju zajęli strażacy, a mecz o najwyższą lokatę wygrali seniorzy. Finał zakończył się wynikiem 3:0.

Końcowa klasyfikacja turnieju piłkarskiego: 1. LKS Sygnał Włosienica, 2. Old Boys Sygnał, 3. OSP Włosienica

Wyniki pozostałych konkurencji :

Piłka siatkowa :1. Stawy Leszek Monowskie, 2. LKS Sygnał Włosienica, 3. Rail Polska.