W Malcu remis

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   29 września 2021 17:16

Zgoda Malec podjęła na swoim boisku Przeciszovię Przeciszów. Mecz skończył się remisem 3:3.

W 5. minucie po krótkim rozegraniu rzutu rożnego i wrzutce kolegi z drużyny gola strzałem głową zdobył Skrobacz. W 37. minucie Łukasik zagrał z bocznej strefy na środek na 11 metr.

Rykoszet zmylił bramkarza

W 56. minucie indywidualną akcję przeprowadził Żabiński. W sytuacji sam na sam z golkiperem tak uderzył futbolówkę, że ta przeleciała obok niego i wpadła do siatki. W 60. minucie znów był remis. Kowalski otrzymał podanie od Oczkowskiego i strzałem z 16 metra trafił pod poprzeczkę.

W 75. minucie po wrzutce główkował Kwadrans. Piłkę odbił bramkarz, później uderzyła ona w słupek i wpadła do siatki. W 90. minucie Łukasik doszedł do linii końcowej i wycofał na 11 metr.

Tam skutecznie uderzył Żmuda

„To był dobry mecz. Graliśmy piłką do przodu i mieliśmy swoje sytuacje. Daliśmy jednak rywalowi trzy prezenty, z których skorzystał. Z przodu gramy nieźle, ale mamy problem z defensywą” – powiedział Andrzej Tomala, trener Zgody Malec.

„Z gry więcej mieli gospodarze, ale my mieliśmy zdecydowanie lepsze sytuacje bramkowe. Nie wszystkie wykorzystaliśmy. Szkoda błędów w obronie. Jeśli poprawimy organizacje i grę zespołową, to będziemy osiągali lepsze wyniki”- powiedział Łukasz Płonka, grający trener Przeciszovii Przeciszów.

Sobota 26 września Zgoda Malec – Przeciszovia Przeciszów 3:3 (1:1)
Bramki: 0:1 Skrobacz (5.), 1:1 Łukasik (37.), 1:2 Żabiński (56.), 2:2 Kowalski (60.), 2:3 Kwadrans (75.), 3:3 Żmuda (90.)

Zgoda Malec: Zieliński, S. Drebszok, Lekki, Tarashuk, Tomala, Kowalski, Łukasik, Oczkowski, Sokół (70. Chwierut), Żmuda, Jaromin. Trener: Andrzej Tomala.

Przeciszovia Przeciszów: Prochownik, Skrobacz, Mycyk, Klimczyk, Pawela (72. Marsowicz), Żabiński, Makuch, Węgrzyn, Kozak, Matla (72. Ł. Płonka), Kidoń (72. Kwadrans). Trener: Łukasz Płonka.