LKS Gorzów zasłużenie wygrał z MKS Libiąż

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   15 września 2021 09:14

LKS Gorzów wygrała z MKS Libiąż 4:0.

W 55. minucie zdaniem sędziego w polu karnym faulowany był Bodziony. Skutecznie z jedenastu metrów zdobył Cichoń. W 77. minucie jeden z zawodników LKS Gorzów zagrał prostopadle z 20 metrów za linię obrony, a gola strzałem szpicem strzelił Ząbek.

W 84. minucie po wrzutce z boku strzałem głową bramkarza pokonał Ząbek. W 90. minucie Molenda otrzymał piłkę po zagraniu ze skrzydła i uderzył precyzyjnie na dalszy róg.

„Przeważaliśmy przez cały mecz. W pierwszej połowie nie zdobyliśmy gola, ale w drugiej odsłonie było dużo lepiej” – powiedział Maciej Kania, trener LKS Gorzów.

Sobota 11 września LKS Gorzów – MKS Libiąż 4:0 (0:0)
Bramki: 1:0 Cichoń rzut karny (55.), 2:0 Ząbek (77.), 3:0 Ząbek (84.), 4:0 Ząbek (90.)

LKS Gorzów: Adamus, Podbrożny (65. Kwiatkowski), Pieczara, Śliwiński, Bodziony, Nędza, Biskup, Cichoń (70. Domżał), Balon (77. Grodzki), Molenda, Ząbek. Trener: Maciej Kania.

MKS Libiąż: Łowiec, Gulik, Kaczor, Grzyska, Lewarczyk, Przybylski, Perek, Oleśkowicz, Pater, Lickiewicz, Węgorek.