Przegrywali 0:2, ale zremisowali

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   4 czerwca 2021 10:07

KS Chełmek przegrywał z Orłem Piaski Wielkie 0:2. Mecz zakończył się remisem 2:2.

W 12. minucie po rzucie rożnym gola zdobył Uwakwe. W 48. minucie Ciesielski wygrał pojedynek jeden na jeden z bramkarzem i było 0:2.

W 58. minucie padła bramka troszkę w hokejowym stylu. Na bramkę uderzył Kustra, a tor lotu piłki zmienił Majka. W 65. minucie Kustra oddał precyzyjny strzał na dalszy róg.

„To był szalony mecz. Chwała chłopakom za to, że z  wyniki 0:2 wyszli na 2:2. Szkoda, bo mogliśmy zdobyć trzy punkty. Szkoda niewykorzystanych sytuacji” – powiedział Paweł Sidorowicz, trener KS Chełmek.

Środa 2 czerwca KS Chełmek – Orzeł Piaski Wielkie 2:2 (0:1)
Bramki: 0:1 Uwakwe (12.), 0:2 Ciesielski (48.), 1:2 Majka (58.), 2:2 Kustra (65.)

KS Chełmek: Bury, Nędza (60. Kaleta), Juan, Wadas (65. Pędrys), Kukiełka, Palarczyk (85. Łaski), Nagi, Sidor, Kustra, Drobniak, Majka. Trener: Paweł Sidorowicz.

Orzeł Piaski Wielkie: Makowski, Michura, Uwakwe (46. Tatarski), Jutek, Kret, Wcisło (87.  Nwachukwu), Ł. Feret, Sulima, Krok (72. Kądziołka), Śliski (29. M. Feret), Ciesielski.