Brzezina wygrała z Zatorzanką – FOTO

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   7 września 2020 21:49

Brzezina wygrała na swoim boisku z Zatorzanką Zator 2:0. Oba gole zdobył Zaremba. Pracę gospodarzom  ułatwiła czerwona kartka dla Balonka.

W 14. minucie lewą stroną pola karnego zaatakował Ryszawy. Wymanewrował obrońcę i zagrał piłkę przed bramkę. Lichański obronił strzał Brańki i próbę wślizgiem Czernego. Wobec dobitki Zaremby był już bezradny.

W 32. minucie gospodarze podwyższyli prowadzenie. Narwojsz zagrał ze swojej połowy. Zaremba przyjął piłkę na klatkę piersiową i pokonał bramkarza strzałem na dalszy róg.

W 52. minucie z boiska musiał zejść Balonek. Otrzymał czerwoną kartkę osłabiając swój zespół. W 57. minucie Ryszawy oddał groźny strzał zza prawego narożnika pola karnego. Na posterunku był golkiper Zatorzanki. W 59. minucie Brańka miał sytuacje jeden na jeden z Lichańskim. Zawodnik Brzeziny miał dużo miejsca i czasu. Nie wykorzystał jednak świetnej okazji strzeleckiej.

Sobota 5 września Brzezina Osiek – Zatorzanka Zator 2:0 (2:0)
Bramki: 1:0  Zaremba (14.), 2:0 Zaremba (32.)

Brzezina Osiek: Majda, Bernaś, Nalepa, Majcherek, Ryszawy, M. Gros (77. Dziubek), M. Szczepaniak (75. Dąba), Narwojsz, Czerny, Brańka (70.R. Gros), Zaremba (88. Płonka). Trener: Łukasz Szczepaniak.

Zatorzanka Zator: Lichański, Stanek, Balonek (52. czerwona), A. Celej (46. Stefaniak), Stybak (74. Wątroba), Woźniak, K. Celej, Leszczyński (55. Wolanin), Michalski (69. Kwiatkowski), Pindel, Szymonik (82. Szczygieł). Trener: Marcin Folga.