LKS Jawiszowice przegrał w Andrychowie

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   9 czerwca 2019 18:09

LKS Jawiszowice przegrał w Andrychowie z Beskidem 1:2. Gole strzelili Stuglik, Pyrlik i Motyka.
Wynik otworzył w 18. minucie Stuglik, który precyzyjnie uderzył na dalszy róg z narożnika szesnastki. W 25. minucie Bartula zagrał do Chrapka, a ten wrzucił na głowę do Pyrlika. Zawodnik LKS Jawiszowice skierował piłkę do siatki. W 42. minucie Motyka uderzył z rzutu wolnego z 20 metrów w samo okienko.

W 52. minucie Stuglik uderzył zza szesnastki, ale jego strzał okazał się minimalnie niecelny. W 72. minucie Szymala z dużym trudem obronił próbę Mentela.

Sobota 8 czerwca Beskid Andrychów – LKS Jawiszowice 2:1 (2:1)
Bramki: 1:0 Stuglik (18.), 1:1 Pyrlik (25.), 2:1 Motyka (42.)

Beskid Andrychów: Czaplak, Tylek, Kapera, Sanok, Marczak, Motyka (80. Młynarczyk), Kasiński, Loźniak, Stuglik (90. Guzdek), Węglarz (57. Semik), Mendela.

LKS Jawiszowice: Szymala, Kabara, Nagi, Bednarczyk, Piekielny,  Kocoń, Hałat, Pyrlik,Chrapek,  Szymonik, Bartula. Trener: Jarosław Płonka.