Orzeł rozgromił Solavię

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   8 czerwca 2019 15:55

Orzeł Witkowice wygrał 5:0 z Solavią Grojec.

W 35. minucie Szypuła od połowy boiska miał sytuację sam na sam i jej nie zmarnował. W 72. minucie po rzucie różnym Gołębiowski przyjął piłkę i uderzył tak, że skozłowala przed bramkarzem i wpadła do siatki.

Trzy minuty później Szypuła oddał dobry strzał z lewego skrzydła na dalszy róg. W 85. minucie aut wykonywał Mitoraj. Futbolówka trafiła do Jasińskiego, który przerzucił ją nad Lichościem. W końcówce wynik ustalił Jasiński.

Orzeł Witkowice – Solavia Grojec 5:0 (1:0)
Bramki: 1:0 Szypuła (35.), 2:0 Gołębiowski (72.), 3:0 Szypuła (75.), 4:0 Jasiński (85.), 5:0 Jasiński (89.)

Orzeł Witkowice: Nowowiejski, Gołębiowski, Achinger, Konefał, Jedliński, Bąba (75. Mitoraj), Hankus, Jasiński, Szypuła, Kawczak (65. Jekielek). Trener: Szymon Śliwa.

Solavia Grojec: Lichość (30. Kołodziej), Smolarek, Noworyta, Chowaniec Szewczuk, Kozieł (60. Koziara,)Krężel (75. Goc), Płaczek (65.Smoszna), Mroczek, Snażyk, Wołek. Trener: Dawid Szewczuk.