KS Chełmek wygrał z Kalwarianką

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   21 kwietnia 2019 18:01

KS Chełmek wygrał z Kalwarianką Kalwaria Zebrzydowska 2:1. Bramki zdobyli Nędza i Kustra dla KS Chełmek i Gałuszka dla Kalwarianki.

W 25. minucie po zagraniu kolegi  z drużyny Hankus przegłówkował do tyłu. Piłka dotarła do Nędzy, który pokonał bramkarza strzałem z prawej strony. W 32. minucie jeden z zawodników Kalwarianki w dość przypadkowo zagrał  ręką w polu karnym. Sędzia zarządził rzut karny. Wykorzystał go Kustra. W 80. minucie Gałuszka doszedł do futbolówki zagranej prostopadle i uderzył mocno pod poprzeczkę.

Sobota 20 kwietnia KS Chełmek – Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 2:1 (2:0)
Bramki: 1:0 Nędza 25., 2:0 Kustra 32., 2:1 Gałuszka 80.

KS Chełmek: Żołneczko, Żyła, Chylaszek, Kantek, Pędrys, Sermak (60. Psioda), Kustra, Wykręt, Hankus (88. Bieniek), Kaleta (80. Witoń), Nędza. Trener: Paweł Sidorowicz.

Kalwarianka Kalwiaria Zebrzydowska: Pliusnov, Hobrzyk, Boczarski, Oleksy, Kantyka (68. Brania), Gałuszka, Kołodziej, Socała, Rokowski, Ryszawa, Kryjak.