KS Chełmek nie miał problemów z pokonaniem Naroża

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   24 kwietnia 2018 15:28

KS Chełmek wygrał 4:0 z Narożem Juszczyn.Gospodarze, czyli zespół walczący o pozycję wicemistrza V Ligi, był zdecydowanym faworytem w spotkaniu z ekipą broniącą się przed spadkiem z tej klasy rozgrywkowej.

Podopieczni Pawła Sidorowicza szybko otworzyli wynik. W 3. minucie Kustra wykonywał rzut wolny z 20 metrów na wprost bramki przyjezdnych. Uczynił to na tyle skutecznie, że piłka znalazła się w bramce. W 22. minucie sędzia przyznał „jedenastkę” ekipie z Chełmka. Nie wykorzystał jej Kustra. W 44. minucie po rzucie rożnym najlepiej w zamieszaniu podbramkowym zachował się Kumanek.

W drugiej połowie nadal przewagę mieli gospodarze. Swoje zwycięstwo potwierdzili dwoma golami. W 70. minucie K. Bieniek podał dokładnie piłkę Kustrze. Zawodnik KS Chełmek podwyższył prowadzenie swojej drużyny. W 90. minucie wynik ustalił Psioda. Wcześniej dokładnie dośrodkował Kustra.

– Cały mecz toczył się pod nasze dyktando. Emocji w zasadzie nie było – powiedział Paweł Sidorowicz, trener KS Chełmek.

Sobota 21 kwietnia KS Chełmek – Naroże Juszczyn 4:0 (2:0)
Bramki: 1:0 Kustra (3.), 2:0 Kumanek (44.), 3:0 Kustra (70. ), 4:0 Psioda (90.)

Skład KS Chełmek: Żołneczko, Kumanek, Chylaszek, Wójcik, Martyniak (75. J. Bieniek), Kurek, Kaczor (60. Psioda), Kustra, Mrowiec (68. K. Bieniek), Kantek, Cząstka (80. Kulig). Trener: Paweł Sidorowicz.