Trwa zwycięska passa LKS Jawiszowice

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   24 kwietnia 2018 12:43

LKS Jawiszowice wygrał z Garbarzem Zembrzyce 2:1 i nadal pozostaje bez straty punktów w tym sezonie.W 7. minucie rzut wolny wykonywał Szymonik. Piłka dotarła do Kabary, który uderzył głową. Nie cieszył się jednak ze zdobyczy bramkowej, gdyż bardzo dobrą paradą bramkarską popisał się Bruzda. Minutę później bramkarz Garbarza kolejny świetnie interweniował po rzucie rożnym Gorzały i strzale głową Hermana.

W 13. minucie minimalnie niecelne uderzenie oddał Korczyk. W 18. minucie Adisa nie wykorzystał nieporozumienia Grabczyńskiego ze Smokiem. W 23. minucie niewiele brakowało do tego, by piłka po strzale z dystansu Talagi znalazła się w siatce. W 33. minucie Bruzda nie dał się pokonać przy strzale z rzutu wolnego Szymonika.

W 38. minucie błąd popełnił Kabara. Piłkę przejął Łach i zagrał do rezerwowego bramkarza – Kolaty, a ten uderzył. Futbolówka odbiła się od słupka i wpadła do bramki. Gospodarze wyrównali jeszcze w pierwszej połowie. W 44. minucie rzut wolny wykonywał Szymonik. Abubakar chciał wybić piłkę, ale strzelił gola samobójczego.

W 47. minucie Korczyk przewrotką próbował dobić strzał Bartuli, lecz piłka zatrzymała się na słupek. W 66. minucie po rzucie rożnym Szymonika w polu karnym wytworzyło się zamieszanie, w którym najlepiej odnalazł się Korczyk. Wynik do końca spotkania się nie zmienił.

Niedziela 22 kwietnia LKS Jawiszowice – Garbarz Zembrzyce 2:1 (1:1)
Bramki: 0:1 Kołata (38.), 1:1 Abubakar gol samobójczy (44.), 2:1 Korczyk (66.)

Składy:
LKS Jawiszowice: Smok (żółta), Nalepa, Grabczyński, Kabara, Bednarczyk (30. Bartula), Gorzała, Herman, Pyrlik, Kuźnik (85. Hankus), Korczyk, Szymonik (żółta). Trener: Jarosław Płonka.

Garbarz Zembrzyce: Bruzda, Abubakar, Sałapatek, Marek, Talaga, Kania, Harańczyk, Adisu, Oladoja, Łach, Kołata.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzisz "Andrzejki"?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .