Brzezina zremisowała w Gromcu

0 Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   24 kwietnia 2018

Brzezina Osiek zremisowała na wyjeździe 1:1 z Nadwiślaninem Gromiec.W pierwszej połowie obie drużyny miały szanse. Najlepsze dla przyjezdnych mieli Swarzyński i Dubiel z akcji oraz Szewczyk z wolnego. Za każdym razem dobrze zachował się, mający w sobotę “swój dzień” bramkarz. W 45. minucie sędzia zarządził rzut karny za faul. Wykorzystał go Ł. Pactwa.

Przyjezdni wyrównali w 75. minucie. Borowczyk zagrał w taki sposób, że piłka minęła linię obrony  i trafiła do Szewczyka, który skierował piłkę w samo “okienko” bramki.

“To był mecz walki. W pierwszej połowie przeciwnicy nam nie zagrozili.  Początek drugiej połowy to gra bardzo nerwowa. Dopuścili do niej sędziowie. Było dużo “brzydkiej i ostrej gry”. Było zdecydowanie za dużo tzw. pyskówek. Dopiero po przerwie na uzupełnienie płynów poziom gry się poprawił – powiedział Piotr Balonek, grający trener Brzeziny Osiek.

Sobota 21 kwietnia Nadwiślanin Gromiec – Brzezina Osiek 1:1 (0:1)
Bramki: 1:0 Ł. Pactwa rzut karny (45.), 1:1 Szewczyk (75.)

Składy Brzeziny Osiek: Kulczyk – Majda, Majcherek, Szczepaniak, Bernaś – Wójcik, Szewczyk, Swarzyński (60. Borowczyk), Babiuch, Babiuch (70. Kułas), Gros – Dubiel. Trener: Piotr Balonek.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .Archiwa