Brzezina zremisowała w Gromcu

0 Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   24 kwietnia 2018

Brzezina Osiek zremisowała na wyjeździe 1:1 z Nadwiślaninem Gromiec.W pierwszej połowie obie drużyny miały szanse. Najlepsze dla przyjezdnych mieli Swarzyński i Dubiel z akcji oraz Szewczyk z wolnego. Za każdym razem dobrze zachował się, mający w sobotę “swój dzień” bramkarz. W 45. minucie sędzia zarządził rzut karny za faul. Wykorzystał go Ł. Pactwa.

Przyjezdni wyrównali w 75. minucie. Borowczyk zagrał w taki sposób, że piłka minęła linię obrony  i trafiła do Szewczyka, który skierował piłkę w samo “okienko” bramki.

“To był mecz walki. W pierwszej połowie przeciwnicy nam nie zagrozili.  Początek drugiej połowy to gra bardzo nerwowa. Dopuścili do niej sędziowie. Było dużo “brzydkiej i ostrej gry”. Było zdecydowanie za dużo tzw. pyskówek. Dopiero po przerwie na uzupełnienie płynów poziom gry się poprawił – powiedział Piotr Balonek, grający trener Brzeziny Osiek.

Sobota 21 kwietnia Nadwiślanin Gromiec – Brzezina Osiek 1:1 (0:1)
Bramki: 1:0 Ł. Pactwa rzut karny (45.), 1:1 Szewczyk (75.)

Składy Brzeziny Osiek: Kulczyk – Majda, Majcherek, Szczepaniak, Bernaś – Wójcik, Szewczyk, Swarzyński (60. Borowczyk), Babiuch, Babiuch (70. Kułas), Gros – Dubiel. Trener: Piotr Balonek.