KS Chełmek nie miał problemów z pokonaniem Naroża

0 Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   24 kwietnia 2018

KS Chełmek wygrał 4:0 z Narożem Juszczyn.Gospodarze, czyli zespół walczący o pozycję wicemistrza V Ligi, był zdecydowanym faworytem w spotkaniu z ekipą broniącą się przed spadkiem z tej klasy rozgrywkowej.

Podopieczni Pawła Sidorowicza szybko otworzyli wynik. W 3. minucie Kustra wykonywał rzut wolny z 20 metrów na wprost bramki przyjezdnych. Uczynił to na tyle skutecznie, że piłka znalazła się w bramce. W 22. minucie sędzia przyznał „jedenastkę” ekipie z Chełmka. Nie wykorzystał jej Kustra. W 44. minucie po rzucie rożnym najlepiej w zamieszaniu podbramkowym zachował się Kumanek.

W drugiej połowie nadal przewagę mieli gospodarze. Swoje zwycięstwo potwierdzili dwoma golami. W 70. minucie K. Bieniek podał dokładnie piłkę Kustrze. Zawodnik KS Chełmek podwyższył prowadzenie swojej drużyny. W 90. minucie wynik ustalił Psioda. Wcześniej dokładnie dośrodkował Kustra.

– Cały mecz toczył się pod nasze dyktando. Emocji w zasadzie nie było – powiedział Paweł Sidorowicz, trener KS Chełmek.

Sobota 21 kwietnia KS Chełmek – Naroże Juszczyn 4:0 (2:0)
Bramki: 1:0 Kustra (3.), 2:0 Kumanek (44.), 3:0 Kustra (70. ), 4:0 Psioda (90.)

Skład KS Chełmek: Żołneczko, Kumanek, Chylaszek, Wójcik, Martyniak (75. J. Bieniek), Kurek, Kaczor (60. Psioda), Kustra, Mrowiec (68. K. Bieniek), Kantek, Cząstka (80. Kulig). Trener: Paweł Sidorowicz.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .Archiwa