KS Chełmek rozgromił rywala na wyjeździe

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   6 października 2017 13:31

KS Chełmek wygrał z Zagórzanką Zagórze 5:0.

Pierwsza bramka w tym spotkaniu padła w 12 minucie.  Lewym skrzydłem zaatakował Psioda. Zawodnik KS Chełmek zagrał w pole karne do Mrowca, który strzelił celnie lewą nogą. W 30. minucie Kaczor uderzył precyzyjnie z 35 metrów.

Kolejne gole padły w drugiej połowie. Żyła otrzymał prostopadłe podanie od Psiody i w sytuacji sam an sam powiększył stan posiadania przyjezdnych. W 65. minucie Mrowiec przeprowadził indywidualną akcję. Pokonał bramkarza strzałem lewą nogą. Wynik spotkania ustalił Psioda. Po „przebitce”umieścił on futbolówkę w pustej bramce.

– Cały czas kontrolowaliśmy przebieg wydarzeń. Zawodnicy wypełniali założenia taktyczne. Nasza przewaga była bezdyskusyjna – powiedział Paweł Sidorowicz, trener KS Chełmek.

Zagórzanka Zagórze – KS Chełmek 0:5 (0:2)
Bramki: 0:1 Mrowiec (12.), 0:2 Kaczor (30.), 0:3 Żyła (52.), 0:4 Mrowiec (65.), 0:5 Psioda (70.)

KS Chełmek: Żołneczko (75.Dębski), Kumanek, Sidor, Wójcik, Kądziołka (67. Cieśla), Kurek (60. Cieciera), Kaczor, Kustra (65. Bloch), Żyła, Mrowiec, Psioda (75. Węgrzyn). Trener: KS Chełmek.