Zdecydowane zwycięstwo Orła

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   4 maja 2022 09:35

Orzeł Witkowice nie odpuszcza walki o wysokie miejsce w tabeli. Tym razem wygrał u siebie  z Solavią Grojec 6:0.

W 38. minucie w zamieszaniu podbramkowym najlepiej zachował się Ostrowski. W 46. minucie Ostrowski zagrał do Jasińskiego, który wszedł do środka i znalazł sposób na bramkarza.

Potem wpadły jeszcze cztery gole. Dwa z nich zdobył Jasińskik, a dwie dołożył Juras. Ten dwrugi dwa razy skutecznie uderzył głową po rzucie rożnym.

,,Mecz był pod naszą pełną kontrolą. Przeprowadzaliśmy dobre akcje. W drugiej połowie poszliśmy za ciosem i kontynuowaliśmy dzieło” – powiedział Marek Kudłacik, trener Orła Witkowice.

,,Rywal był zdecydowanie lepsi. Graliśmy bez czterech podstawowych zawodników. Młodzi nie pociągnęli meczu. Niestety nie trenują. Szybko klękliśmy. W drugiej połowie graliśmy tak, jakny zostali w szatni” – powiedział Jarosław Chowaniec, trener Solavii Grojec.

Sobota 30 kwietnia Orzeł Witkowice – Solavia Grojec 6:0 (1:0)
Bramki: 1:0 Ostrowski (38.), 2:0 Jasiński (47.), 3:0 Jasiński (57.), 4:0. Jasiński (60.) 5:0 Juras (62.), 6:0 Juras (86.)

Orzeł Witkowice: Kudłacik (62. Nowowiejski), Hankus, Wandor, Jekiełek, Kuźma, Mitoraj (60. Jedliński), Ostrowski (67. Rokowski),  Bąba (60. Bąk), Juras, Janeczko (82. Bąbacz), Jasiński. Trener: Marek Kudłacik.

Solavia Grojec: Patryk Lichość (80. Piotr Lichość), Maksimiw, Wołek, B. Smolarek, Goc, Kubajczyk, Mroczek, Pietraszewski, M. Smolarek, P. Chowaniec (70. Walus),Trener: Jarosław Chowaniec.