Bardzo wysokie zwycięstwo LKS Bobrek

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   4 maja 2022 09:13

LKS Bobrek zaskakująco wysoko, bo aż 10:0 wygrał z Sołą Łęki.

W 3. minucie po wrzutce z rzutu rożnego Musiolika Ząbek uderzył na bramkę. Bramkarz obronił, ale dobitka doświadczonego zawodnika była skuteczna. W 6. minucie gospodarze przeprowadzili kombinacyjną lewą flanką. W jej końcówce strzelec poprzedniego gola dośrodkował w pole karne. Bramkę strzałem głową zdobył Winiarski. W 25. minucie było 3:0. Krawczyk wykorzystał wrzutkę Ząbka.

Kolejne bramki padły w drugiej połowie. W 57. minucie Winiarski zagrał głową do Ryski, który skierował futbolówkę  do siatki strzałem z pierwszego kontaktu w samo okienko. Dwie minuty później Ząbek otrzymał prostopadłe podanie, po czym okiwał bramkarza i skierował piłkę do pustej bramki.

W 53. minucie Krawczyk przeprowadził solową akcję. Precyzyjnym uderzeniem wykończył ją Winiarski. W 55. minucie Chylaszek wymanewrował rywala i strzelił skutecznie na bliższy róg. W 67. minucie Krawczyk miał sytuacje jeden na jeden z golkiperem, ale zagrał do Likusa, który dopełnił formalności. W 72. minucie Krawczyk trafił w okienko. Ten sam zawodnik ustalił wynik spotkania.

,,Bardzo dobrze weszliśmy w mecz. Szybko strzelone gole ustawiły grę” – powiedział Paweł Wierzbic, trener LKS Bobrek.

,,Na mecz pojechaliśmy w 12. Do tego doszły problemy z kontuzjami. Rywal nas zdominował i był lepszy pod każdym względem jaki może być, przede wszystkim pod względem motorycznym i szybkościowym” – powiedział Damian Kowalczyk, zawodnik Soły Łęki.

Sobota 30 kwietnia LKS Bobrek – Soła Łęki 10:0 (3:0)
Bramki: 1:0 Ząbek (3.), 2:0 Winiarski (6.), 3:0 Krawczyk (25.), 4:0 Ryska (47.), 5:0 Ząbek (49.), 6:0 Winiarski (53.), 7:0 Chylaszek (55.), 8:0 Likus (67.), 9:0 Krawczyk (72.), 10:0 Krawczyk (81.)

LKS Bobrek: Tworuszka (65. Kuleta), Glistak, Rundzia (65. Jamróz), Byrski, Podbrożny (46. Ryska), Zejma (60. Nowotarski), Musiolik, Winiarski, Chylaszek, Ząbek (60. Likus), Krawczyk. Trener: Paweł Wierzbic.

Soła Łęki: Borgosz, Zygmunt, Nalepa, Wiktoruk, Wawrzyczek, Kukiełka (15. Slósatczyk), Handzlik, Hałat, Dziubek, Kowalczyk, Hankus.