Walczący o utrzymanie LKS Rajsko przegrał ze Słomniczanką

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   11 maja 2021 08:00

LKS Rajsko przegrał na swoim obiekcie z Słomniczanką 0:2 i nadal jego sytuacja w tabeli jest trudna.

W 54. minucie indywidualną akcję przeprowadził Skrzypek. W jej końcowej fazie zagrał do Reczulskiego. Ten minął bramkarza, ale był faulowany. Karnego mocno i pewnie strzelił sam poszkodowany. W 67. minucie po rzucie rożnym bitym przez Reczulskiego, obrońcy wybili piłkę na 25 metr, gdzie czekał Nawrocki i z pierwszej piłki z woleja strzelił nie do obrony.

,,Wygrał zespół lepszy, który potrafił wykorzystać nasze błędy. Początek należał do nas. Potem spotkanie się wyrównało. Ogólnie gra prowadzona była w sennym tempie. My zagrażaliśmy przeciwnikowi przy stałych fragmentach gry” – powiedział Mariusz Wójcik, trener LKS Rajsko.

Sobota 8 maja LKS Rajsko – Słomniczanka Słomniki 0:2 (0:0)
Bramki: 0:1 Reczulski rzut karny (54.), 0:2 Nawrocki (67.)

LKS Rajsko: Kulczyk, Sieczko (56. Żyła), Czarnik, Welber, Kowalik, Wykręt (62. Formas), Antkiewicz (46. Senkowski), Frączek, Durnaś, Węglarz (75. Warzecha), Mika. Trener: Mariusz Wójcik.

Słomniczanka Słomniki: Dykas, Podyma, Strona, Reczulski Szymon, Rodrigo, Matysek (65. Szewczyk), Grzyb, Reczulski Mateusz, Skrzypek, Nawrocki ( 75. Trebus), Kozieł ( 52. Wąsik).