Tym razem Pyrlik przypieczętował zwycięstwo Brzeziny

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   11 maja 2021 07:53

Brzezina wygrała na swoim obiekcie z Babią Górą 2:0. Dwie bramki dla gospodarzy zdobył Pyrlik.

W 40. minucie rzut wolny wykonywał R. Gros. Do piłki przez niego wrzuconej doszedł Pyrlik i strzałem głową pokonał bramkarza. W 63. minucie gospodarze przeprowadzili składną akcję.  R. Gros zagrał prostopadle do Zemły. Ten przeszedł z piłką w kierunku bramki i zagrał do Pyrlika, który dopełnił formalności.

,,Zagraliśmy bardzo dobre spotkanie. Przez 90 minut graliśmy tak, jak chcieliśmy. Świetnie zagrała nasza obrona. Jedyny zarzut mogę mieć o to, że nie wykorzystaliśmy kilku sytuacji bramkowych. Mamy bardzo dobry start”- powiedział Łukasz Szczepaniak, trener Brzeziny Osiek.

Sobota 8 maja Brzezina Osiek – Babia Góra Sucha Beskidzka 2:0 (1:0)
Bramki: 1:0 Pyrlik (40.), 2:0 Pyrlik (63.)

Składy Brzeziny Osiek: Majda, Bernaś (70. Merta), Majcherek, Nalepa, R. Gros, M. Gros (60. Kozioł), Zaremba, Ryszawy, Zemła (75. Mrowiec), Dubiel, Pyrlik (80. Bury). Trener: Łukasz Szczepaniak.